Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: BAT SP Atvērto durvju nedēļa – ŠONEDĒĻ!

Studējošo pašpārvalde: BAT SP Atvērto durvju nedēļa – ŠONEDĒĻ! (9)

Mēs, Studējošo pašpārvalde, bariņš mazliet ķertu, idejām un enerģijas pārpilnu jauniešu, aicinām  ikvienu Turības studentu ielūkoties BAT SP ikdienā! Šogad BAT SP Atvērto durvju dienas norisināsies veselas nedēļas garumā, tāpēc gaidīsim Tevi ciemos no 29. septembra līdz 3. oktobrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.30.

Atnāc uz SP telpu C218 un satiec Studējošo pašpārvaldes biedrus un Valdi, uzdod sev interesējošos jautājumus un saņem atbildes par un ap SP!

Atgādinām, ka jau tagad vari aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu SP mājaslapā, lai kļūtu par BAT SP biedru

Piesakies BAT SP un tiekamies jauno biedru uzņemšanas Kopsapulcē jau 7. oktobrī plkst. 17.00 augstskolas Konferenču zālē!

29.09.2014

Komentāri

レイバン サングラス

18.04.2015. 10:57
Asking questions are truly pleasant thing if you are not understanding something totally, but this paragraph Biznesa augstskola Turība presents nice understanding yet. レイバン サングラス http://www.bragannarbor.com/

Jordan Aero Flight

03.04.2015. 20:07
Its my good luck to go to see at this webpage Biznesa augstskola Turība and find out my required piece of writing along with video demonstration, that YouTube video and its also in quality. Jordan Aero Flight http://www.bikeservicerimini.com/nike/jordan-aero-flight-c-354_252_309/

グッチ 時計 レディース

10.03.2015. 03:59
それ素晴らしいあなたが得ていることアイデアこの段落 Biznesa augstskola Turība だけでなく、私たちの ここで行った対話この時点で。 グッチ 時計 レディース http://www.ewon.com.au/log/gucci.html

グッチ ボールペン

07.03.2015. 19:28
非常に急速このウェブサイト Biznesa augstskola Turība が有名になります| ブログブログ 人コンテンツ|楽しい|良い|気難しい} 記事、{うれしいです グッチ ボールペン http://www.ewon.com.au/log/gucci.html

Portefeuille LV Pas Cher

11.12.2014. 20:40
Biznesa augstskola Turība Portefeuille LV Pas Cher http://giralua.com/sacspaschers/portefeuille-pas-cher--c-23.html Ceintures LV Pas CherCeintures LV Pas Cher France http://solteclabs.com/sacsdesortie/ceintures-pas-cher--c-21.html Nike Free TR Fit 2 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-free-tr-fit-2-c-349.html Femme UGG Mirran Noël Pas Cher http://apcamm.org/ugg2014/femme-ugg-mirran-c-12.html cheap Diddy Beats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/diddy-beats-headphones-c-5.html Sacs business LV Pas Cher 2015 http://solteclabs.com/vendredessacs/sacs-business-pas-cher--c-77.html Sac à Epaule Longchamp Pliage Grand France http://studsjfc.com/sacspaschers/sac-à-epaule-longchamp-pliage-grand-c-49.html 100% authentique 2014 Noël Nike Kid Shox Torch http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-kid-shox-torch-c-773.html

モンブラン ボールペン

10.12.2014. 03:34
どうしたのからすべて、として私は内事実 Biznesa augstskola Turība この%を読み取る熱心% Webサイトポスト定期的に更新される。これは、含む 楽しい 材料。 モンブラン ボールペン http://www.mccann-cornetts.com/mbshop.php

cheap jordans

01.12.2014. 10:00
I visited multiple websites however the audio quality for audio songs existing at this web site Biznesa augstskola Turība is really marvelous. cheap jordans http://missionpeakbaptist.org/outlet/cheapjordans.php

black friday Nike Free 7.0

28.11.2014. 19:42
Hi there it's me Fiona, I am also visiting this website Biznesa augstskola Turība regularly, this web site is truly good and the visitors are genuinely sharing fastidious thoughts. black friday Nike Free 7.0 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-7.0-c-308.html

Nike Roshe Run 2014

30.10.2014. 21:12
Hi there everyone, it my first visit at this site, and article Biznesa augstskola Turība is genuinely fruitful in support of me, keep up posting such content. Nike Roshe Run 2014 http://alpina-salouf.ch/nikepaschers/nike-roshe-run-2014-c-158.html

Nodarbību saraksts