Aktualitātes>Studē Komunikācijas fakultātē, darbojies masu medijā un saņem līdz 500 eiro mēnesī

Studē Komunikācijas fakultātē, darbojies masu medijā un saņem līdz 500 eiro mēnesī (13)

Komunikācijas fakultāte un biedrība ChaulaTV piedāvā ikvienam pirmā kursa studentam, kurš Turībā studēs sabiedriskās attiecības, starptautiskās komunikācijas vadību vai žurnālistiku, jau kopš pirmās studiju dienas darboties biedrībā ChaulaTV par ziņu moderatoru, TV operatoru, reportieri, reklāmas pārdevēju, redaktoru vai citā vakantā amatā un pretendēt uz līdz 500 eiro lielu stipendiju mēnesī.

„Daudzi studenti cenšas strādāt, tāpēc piedāvājam viņiem labu iespēju strādāt ar studijām tieši saistītā nozarē,” informē Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons. „Jaunās studiju programmas „Žurnālistika un mediji”, kuru īstenojam sadarbībā ar mediju namu „Diena”, studentiem jau kopš septembra ir iespēja praktizēt „Diena” izdevumos un saņemt savus pirmos honorārus. Savukārt ar jau esošajiem Komunikācijas fakultātes studentiem, kuriem žurnālistika ir sirdslieta, tiek veidota redakcija, lai jau šovasar pārveidotu kādu Latvijā populāru žurnālu. Arī šajā izdevumā studenti varēs pelnīt, jo nauda jauniem cilvēkiem ir vajadzīga, un vislabāk to nopelnīt darot to, kas patīk, un darot to, ko studē.”

VISS PAR IESTĀŠANOS

ChaulaTV ir izklaides medijs, kas izglīto un rosina domāt. Televīzijas prioritāte ir satura pieejamība interneta vidē, interaktivitāte, kā arī HD kvalitātes attēls. Televīzijas platforma balstīta uz inovatīvām augstas kvalitātes tehnoloģijām, tā skaitā, arī mākoņtehnoloģijām.

22.07.2014

Komentāri

オークリー サングラス

06.04.2015. 06:37
このブログ 取るために定期的に ニュース更新 Biznesa augstskola Turība } {最新から更新を入手。 オークリー サングラス http://www.greenskeeper.org

グッチ ネックレス

05.03.2015. 19:16
私は実際 熱心%を読み取る Biznesa augstskola Turība %に関しての話題に 作るを新しいブログ、あるいはに関するのトピックに関する ウェブ最適化。 グッチ ネックレス http://www.ewon.com.au/log/gucci.html

ugg bailey bow

16.12.2014. 13:47
I got so bored today afternoon, however as soon as I watched this Biznesa augstskola Turība comical clip at this webpage I turn out to be fresh and cheerful too. ugg bailey bow http://www.ccaroyalraffle.com/en/UggBaileyBow/

モンブラン ボールペン

05.12.2014. 19:27
あなたは欲望に増やす 知識 Biznesa augstskola Turība のみこれを訪れる保つウェブサイトと最も熱いで更新されるゴシップここに掲載。 モンブラン ボールペン http://www.diogene99.com/mb.php

Nike Men Shox R2

30.10.2014. 19:22
It impressive that you are getting ideas from this piece of writing Biznesa augstskola Turība as well as from our discussion made here. Nike Men Shox R2 http://brecht-kroell.de/nikeblazerpascher/nike-men-shox-r2-c-344.html

Krista

18.08.2014. 16:35
Lai darbotos ChaulaTV ir kaut kur atsevišķi jāpiesakās?

Komunikācijas fakultāte

22.07.2014. 16:40
500 eiro būs jānopelna, Zane, tas būs darbs jaunā un perpektīvā televīzijā. Biznesa augstskolā Turība ir ļoti daudz iespēju nopelnīt naudu studiju laikā. Pirmkārt, tie ir dažādi konkursi. Tikko bija konkurss par 20 000 eiro, pirms tam bija konkurss par SVID Latvijai, ir bijis LG produktu komunikācijas konkurss, konkurss Komunikācijas fakultātes studentiem "Buru sporta apģērbu stāsti". Otrkārt, tās ir budžeta vietas un studiju atlaides, kuras nopelnāt studiju laikā. Treškārt, tie ir dažādi darbi, kuros profesori ņem studentus kā asistentus. Pagājušajā gadā Komunikācijas fakultātē iespēja nopelnīt kā asistentiem ir bijusi studentiem desmit no dažādiem studiju kursiem. Ceturtkārt, tie ir darbi, kurus augstskola studentiem piedāvā nozares uzņēmumos. Piemēram, Komunikācijas fakultātes studenti pagājušajā gadā pirmajā kursā praktizējās mediju namā "Diena" un saņēma honorārus par saviem rakstiem. Piektkārt, tie ir projekti, kurus ar profesoru atbalstu sāk darīt paši studenti. Šobrīd žurnālistikas un sabiedrisko attiecību studenti plāno žurnāla "Latvijas Tirgotājs" pārstrukturēšanu, tajā skaitā plāno visas naudas lietas. Viņi rakstīs, fotografēs, filmēs, vāks reklāmas. Viņi paši rīkosies ar nopelnīto. Ārzemju plūsmas studente Nora no Baltkrievijas, kura studē uzņēmējdarbību, ir mūsu vidū. Turība ir biznesa augstskola, kurā tiek piedāvāts darīt un pelnīt. Ikviens pats var nākt ar iniciatīvu un noteikti saņemt profesoru atbalstu. Ja vēlaties darboties, ir vienalga, kurā kursā un ko studējat. Sadarbosimies!

Zane

22.07.2014. 10:50
Tas gan ir muļķīgs secinājums, nē, es negribu studēt žurnālistiku, bet es uzskatu, ka ir negodīgi, ka iespēja saņemt papildus stipendiju ir tikai pirmajiem kursiem un tiem, kuri studē žurnālistiku, jo naudiņa noder ne tikai pirmkursniekiem.

to Zane

22.07.2014. 10:18
Tu vēleis būt žurnāliste, saņemt stipendiju, bet nestudē žurnālistiku??:)))

Zane

22.07.2014. 01:30
Nopietni? Vai tikai pirmkursnieki pelnījuši tādas iespējas tikai tāpēc, lai skola piesaistītu vairāk jauno studentu? Tas ir negodīgi pret visiem pārējiem citu kursu studentiem un tiem, kuri nestudē žurnālistiku.

KF

14.07.2014. 17:46
Arī maģistriem, Ieva, būs daudz projektu. Šis gads solās būs projektu gads.

to Ieva

14.07.2014. 09:50
Piedāvājums attiecas uz 1. kursa bakalura studentiem.

Ieva

13.07.2014. 22:24
Tas attiecas arī uz 1. kursa studentiem, kas uzsāk studijas maģistrantūrā?

Nodarbību saraksts