Aktualitātes>Studē Komunikācijas fakultātē, darbojies masu medijā un saņem līdz 500 eiro mēnesī

Studē Komunikācijas fakultātē, darbojies masu medijā un saņem līdz 500 eiro mēnesī (8)

Komunikācijas fakultāte un biedrība ChaulaTV piedāvā ikvienam pirmā kursa studentam, kurš Turībā studēs sabiedriskās attiecības, starptautiskās komunikācijas vadību vai žurnālistiku, jau kopš pirmās studiju dienas darboties biedrībā ChaulaTV par ziņu moderatoru, TV operatoru, reportieri, reklāmas pārdevēju, redaktoru vai citā vakantā amatā un pretendēt uz līdz 500 eiro lielu stipendiju mēnesī.

„Daudzi studenti cenšas strādāt, tāpēc piedāvājam viņiem labu iespēju strādāt ar studijām tieši saistītā nozarē,” informē Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons. „Jaunās studiju programmas „Žurnālistika un mediji”, kuru īstenojam sadarbībā ar mediju namu „Diena”, studentiem jau kopš septembra ir iespēja praktizēt „Diena” izdevumos un saņemt savus pirmos honorārus. Savukārt ar jau esošajiem Komunikācijas fakultātes studentiem, kuriem žurnālistika ir sirdslieta, tiek veidota redakcija, lai jau šovasar pārveidotu kādu Latvijā populāru žurnālu. Arī šajā izdevumā studenti varēs pelnīt, jo nauda jauniem cilvēkiem ir vajadzīga, un vislabāk to nopelnīt darot to, kas patīk, un darot to, ko studē.”

VISS PAR IESTĀŠANOS

ChaulaTV ir izklaides medijs, kas izglīto un rosina domāt. Televīzijas prioritāte ir satura pieejamība interneta vidē, interaktivitāte, kā arī HD kvalitātes attēls. Televīzijas platforma balstīta uz inovatīvām augstas kvalitātes tehnoloģijām, tā skaitā, arī mākoņtehnoloģijām.

22.07.2014

Nodarbību saraksts