Aktualitātes>STF bakalaura programmas studenti var pieteikties praksei ANO PTO

STF bakalaura programmas studenti var pieteikties praksei ANO PTO (12)

Līdz 2013. gada 6. decembrim Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura studiju programmas “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” studenti var pieteikties praksei ANO PTO. Prakses laiks ir seši mēneši, praktikantiem tiek piedāvāta gan darba samaksa, gan tiek segti ceļa izdevumi. Prakses sākšanās laiks: 2014. gada 13. janvāris.

Šī prakse ir lieliska iespēja iegūt praktisko pieredzi un pierādīt sevi globāla mēroga organizācijā!

Šāda iespēja tiek dota tikai tām pasaules augstskolām, kas ieguvušas TedQual akreditāciju.

Pieteikties prakses konkursam iespējams līdz 6. decembrim, nosūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: libanez@unwto-themis.org

Plašāka informācija par piedāvāto praksi pielikumā.

Rezultāti tiks paziņoti www.unwtothemis.org līdz 2013. gada 10. decembrim.

29.11.2013

Komentāri

gmail sign in

16.03.2017. 05:48
That is really very awesome, keep the great work up. Blog is really informative and helpful

mobdro for pc,mobdro for pc,

28.02.2017. 13:58
nice

ヴィヴィアンウエストウッド

07.04.2015. 03:52
Hi to every , for the reason that I am genuinely keen of reading this Biznesa augstskola Turība weblog post to be updated on a regular basis. It includes nice stuff. ヴィヴィアンウエストウッド http://www.kyeyes.org/sunglass.asp

sasa

05.04.2015. 10:18
I needed to much obliged in your time for this sublime read!! I decidedly getting a charge out of every tad bit of it and I have you bookmarked to look at new stuff you weblog post. Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Jadwal MotoGP 2015  Cara Upload Video ke Youtube  Download BBM Untuk Android Versi Terbaru  Cara Membuat Email  Cara Instal Windows 7 So fortunes to run over your incredible online journal. Your online journal presents to me a lot of fun.. Good fortunes with the site. Jinpoker.com Agen Judi Poker Online dan Domino Online Indonesia Terpercaya  Cahayapoker.com Agen Judi Poker Dan Domino Uang Asli Online Terpercaya Indonesia  ituDewa.net Agen Judi Poker Domino QQ Ceme Online Indonesia • Nusantarapoker.com Agen Texas Poker Dan Domino Online Tanpa Robot Terpercaya

モンブラン ボールペン

23.03.2015. 01:11
このサイトとすべての景色読書仲間 を見に行くすること顕著 この記事 Biznesa augstskola Turība を、私も午前ながら取得する熱心熱心な 体験。 モンブラン ボールペン http://www.phuketthairestaurant.net/montblancballpen.html

Officiel Ferragamo T-Shirt Livraison gratuite

10.02.2015. 05:02
What's up everyone, I know YouTube video consists of fewer bytes of memory due to that its quality is poor, however this YouTube video has fantastic picture quality Biznesa augstskola Turība . Officiel Ferragamo T-Shirt Livraison gratuite http://sbv-online.ch/ferragamo-t-shirt-c-137.html

Mocassins LV Pas Cher 2015

18.12.2014. 03:51
Biznesa augstskola Turība Mocassins LV Pas Cher 2015 http://solteclabs.com/sacsdesortie/mocassins-pas-cher--c-30.html cheap 2014 Dr Dre Beats Mixr http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-dr-dre-beats-mixr-c-9.html Collier Louis Vuitton pas cher http://slrirb.org/ventebijoux/collier-louis-vuitton-c-5.html Nike Free 4.0 V2 pas cher http://contribee.com/sortienike/nike-free-4.0-v2-c-39.html Enfant UGG Bailey Button 2015 Officiel http://apcamm.org/chaussuresugg/enfant-ugg-bailey-button-c-37.html Air Jordan Spizikes Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-jordan-spizikes-femme-c-237.html Nike Women Nike Free TR Twist Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-nike-free-tr-twist-c-127.html Christmas 2014 Nike Women Shox R5 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-shox-r5-c-148.html

100% authentique 2014 Noël Air Jordan XIII 13

05.12.2014. 02:00
Biznesa augstskola Turība 100% authentique 2014 Noël Air Jordan XIII 13 http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-xiii-13-c-395.html Nike Blazer Print Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-blazer-print-femme-c-284.html Pochette Pas Cher en vente http://giralua.com/sacspaschers/pochette-pas-cher--c-10.html Nike LunarGlide 4 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-lunarglide-4-c-347.html Ugg Classic Boot 2014 Christmas 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-classic-boot-2014-c-36.html Nike Women Air Jordan 3.5 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-women-air-jordan-3.5-c-648.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 1.3 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-max-1.3-c-244.html Femme UGG Mirran Noël Pas Cher http://apcamm.org/ugg2014/femme-ugg-mirran-c-12.html

Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 3 Cheap Christmas 2014

30.11.2014. 01:28
I have read so many Biznesa augstskola Turība regarding the blogger lovers except this article is truly a good piece of writing, keep it up. Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 3 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-3-c-29.html

Black Friday Nike Men Air Jordan 3

18.11.2014. 13:24
What's up, after reading this amazing paragraph Biznesa augstskola Turība i am as well glad to share my knowledge here with mates. Black Friday Nike Men Air Jordan 3 http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-3-c-643.html

Nike Men Air Jordan After Game

07.11.2014. 22:15
What's up mates, you black friday are sharing you black fridayr opinion regarding blog Biznesa augstskola Turība , I black friday am also new user of web, therefore I black friday am also getting more from it. Thanks to the whole thing. Nike Men Air Jordan After Game http://freuddental.com/airjordan/nike-men-air-jordan-after-game-c-230.html

Kristine

29.11.2013. 19:46
Ieteiktu izlabot, ka prakses sākšanās laiks: 2014. gada 13. janvāris nevis decembris, vadoties pēc pielikuma.

Nodarbību saraksts