Aktualitātes>STF aicina pieteikties AHLEI viesmīlības online kursiem

STF aicina pieteikties AHLEI viesmīlības online kursiem (11)

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte ir noslēgusi sadarbības līgumu ar AHLEI (American Hotel & Lodging Education Institute) par sadarbību viesmīlības speciālistu apmācības jomā. Sertifikāti, ko saņem pēc AHLEI viesmīlības kursu saņemšanas, ir atzīti visā pasaulē, un tie apliecina labas profesionālās zināšanas konkrētajā jomā.

Kā pirmo piedāvājam apgūt programmu ”Viesu uzņemšanas dienesta darbība’’ (Front Office Operations), kas sastāv no 14 atsevišķām daļām.

Mācību maksa LVL 60.00.

Studenti, kas pieteikušies šim kursam, tiks aicināti parakstīt vienošanās protokolu un iemaksāt mācību maksu.

Mācības notiek online. Tas nozīmē, ka arī visa kursa mācību literatūra būs pieejama  tikai tiešsaistē.

Katras tēmas beigās ir jākārto tests, kas sastāv no 10 jautājumiem. Šo testu var kārtot vairakkārt, students nevarēs saņemt pieeju nākošajai tēmai līdz nebūs nokārtota iepriekšējā. Pēc visas mācību vielas apgūšanas  un sekmīgas 14 testu nokārtošanas, tiešsaistē tiek kārtots Gala tests, kas sastāv no 100 jautājumiem.

Pēc šī testa nokārtošanas (70% pareizu atbilžu) studenti saņem AHLEI  sertifikātu par programmas ‘’Viesu uzņemšanas dienesta darbība’’ (Front Office Operations) veiksmīgu apguvi.

Lai pieteiktos šiem kursiem, jāatsūta pieteikums brīvā formā uz e-pastu: stf@turiba.lv

Mācības sāksies 2014. gada 6. janvārī ar 1. daļas ievadlekciju un turpmāk notiks katru pirmdienu plkst.18.00.

Aicinām izmantot šo izdevību un pieteikties!

Plašāka informācija par STF partnerorganizāciju AHLEI atrodama šeit.

28.11.2013

Komentāri

バーバリー アウトレット 公式

11.02.2015. 02:33
|を彼は訪問を支払うこのウェブサイト Biznesa augstskola Turība と日付までですべての時間。 バーバリー アウトレット 公式 http://www.phuketthairestaurant.net/burberry.html

Discount Longchamp Men Free shipping

07.02.2015. 00:16
Hi there Dear, are you truly visiting this site Biznesa augstskola Turība on a regular basis, if so afterward you will absolutely get nice experience. Discount Longchamp Men Free shipping http://hilltonmotors.com/outlet/longchamp-men-c-635.html

The North Face Windwear Men Outlet

30.12.2014. 04:14
まで何こんにちは全員に、YouTubeのビデオをしているフィルムは Biznesa augstskola Turība はこの時点でに掲載され実際 気難しいオーディオ| 楽しいとの横に沿って品質品質 The North Face Windwear Men Outlet http://www.govitalitygo.com/windwear-c-2_13_52/

Nike Free 5.0 V4 Femme Noël Pas Cher

17.12.2014. 20:10
Biznesa augstskola Turība Nike Free 5.0 V4 Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-free-5.0-v4-femme-c-333.html Femme UGG Bianka Noël Pas Cher http://apcamm.org/uggpascher/femme-ugg-bianka-c-5.html Christmas 2014 Nike Men Dunk Low On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-men-dunk-low-c-97.html cheap Dr Dre urBeats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-urbeats-headphones-c-33.html Christmas 2014 Nike Air Force 1 2014 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-air-force-1-2014-c-95.html Air Max 2015 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-2015-c-317.html Ugg Nightfall Boot 2014 Christmas 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-nightfall-boot-2014-c-40.html Nike Free Run 3.0 V4 Homme pas cher http://ank-service.ch/nikeenligne/nike-free-run-3.0-v4-homme-c-72.html

LeBron 11 shoes

14.12.2014. 12:34
LeBron 11 shoes http://www.hopwc.org/nba.php?/nike-lebron-11-c-1/ cheap Lebron Shoes http://www.hopwc.org/co.php cheap jordan shoes http://www.hopwc.org/do.php louis vuitton outlet online http://www.styleandlifestyle.com/trade.php?wholesale-louis-vuitton-bags-c96.html cheap jerseys http://www.hopwc.org/onlinegiving/jerseys.php?/pages/Cheap_NFL_Jerseys Kobe Bryant Shoes http://www.hopwc.org/onlinegiving/kobe.php Biznesa augstskola Turība nike air max Shoes http://www.hopwc.org/nk.php cheap kd shoes http://www.hopwc.org/hot.php Carmine 6s http://www.hopwc.org/jordan.php longchamp outlet online http://www.styleandlifestyle.com/trade.php?wholesale-longchamp-handbags-c727.html jordans for sale http://www.hopwc.org/th.php LeBron 11 http://www.hopwc.org/getconnected/sale.php?/authentic_cheap_lebron_11_blue_pink_black_shoes

Nike Men Air Jordan SC 1 Christmas 2014

11.12.2014. 22:33
Biznesa augstskola Turība Nike Men Air Jordan SC 1 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-sc-1-c-83.html cheap 2014 New Overear Studio 2.0 http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-new-overear-studio-2.0-c-41.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan VIII Femme http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-jordan-viii-femme-c-189.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan Flight The Power Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-flight-the-power-c-686.html 100% authentique 2014 Noël Nike Free TR Twist http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-free-tr-twist-c-320.html Sac à Main Longchamp Pliage Tour Eiffel pas cher http://studsjfc.com/sacsdesortie/sac-à-main-longchamp-pliage-tour-eiffel-c-10.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 2013 http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-max-2013-c-250.html Dr Dre Beats Studio Diamond sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-diamond-c-20.html

Bagages roulants Pas Cher en vente

07.12.2014. 06:49
Biznesa augstskola Turība Bagages roulants Pas Cher en vente http://abc.com/louisvuittonsacs/bagages-roulants-pas-cher-c-35.html Ceintures Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/ceintures-pas-cher-c-21.html Sacs porté main Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/sacs-porté-main-pas-cher-c-7.html Sandales Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/sandales-pas-cher-c-13.html Sandales Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/sandales-pas-cher-c-13.html Bagages souples Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/bagages-souples-pas-cher-c-18.html Mocassins Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/mocassins-pas-cher-c-34.html Ceintures Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/ceintures-pas-cher-c-21.html

2014 Nouvelle Collection Noël Toms Mens Stripe shoes Noël Prix Plancher

05.12.2014. 14:07
Biznesa augstskola Turība 2014 Nouvelle Collection Noël Toms Mens Stripe shoes Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-mens-stripe-shoes-c-814.html 100% authentique 2014 Noël Nike Men Shox R6 http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-men-shox-r6-c-769.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Max 2014 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-max-2014-c-315.html Dr Dre Beats Wireless http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-wireless-c-2.html Nike Women Shox NZ Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-nz-c-134.html 100% authentique 2014 Noël Nike Men Nike Free 3.0 Run 2S http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-men-nike-free-3.0-run-2s-c-725.html 100% authentique Noël Homme UGG Stoneman http://apcamm.org/ugg2014/homme-ugg-stoneman-c-34.html Ugg Nightfall Boot 2014 Christmas 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-nightfall-boot-2014-c-40.html

Christmas 2014 Nike Air Jordan 2014 Cheap Christmas 2014

05.12.2014. 02:01
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Air Jordan 2014 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-air-jordan-2014-c-1.html 100% authentique 2014 Noël Nike Women Shox OZ http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-women-shox-oz-c-756.html Christmas 2014 Ugg Evera Sneakers sale On Sale http://msmacrt.com/cheapuggboots/ugg-evera-sneakers-sale-c-43.html 2014 Adidas NBA Top Ten 09 Mid Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-nba-top-ten-09-mid-c-45.html Nike Air Force 1 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/nike-air-force-1-c-712.html Femme UGG Fabrice Noël Pas Cher http://apcamm.org/ugg2014/femme-ugg-fabrice-c-27.html Nike Free 2013 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-2013-c-293.html Nike Tn Requin Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-tn-requin-femme-c-246.html

Nike LunarGlide 3

18.11.2014. 09:10
This blog Biznesa augstskola Turība is containing a pleasant stuff of comical YouTube video clips, I liked it a lot. Nike LunarGlide 3 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-lunarglide-3-c-327.html

Nike Women Air force 1 soldes

07.11.2014. 23:23
Wow! Biznesa augstskola Turība I black fridayt is also pleasant post on the topic of JavaScript, I black friday am actually eager of learning JavaScript. thanks admin Nike Women Air force 1 soldes http://alpina-salouf.ch/nikeairmaxuk/nike-women-air-force-1-c-420.html

Nodarbību saraksts