Aktualitātes>STF absolventi dalās savā profesionālajā pieredzē

STF absolventi dalās savā profesionālajā pieredzē (0)

Starptautiskā tūrisma fakultāte (STF) turpina labo tradīciju - sasaista studijas ar praksi, šajā procesā iesaistot arī Turības absolventus. To apliecina pirmssesijas laikā studiju kursā Viesnīcu dienestu darba organizācija nule kā aizvadītā pirmā studiju gada studentu tikšanās ar Latvijas viesmīlības nozares uzņēmumos strādājošiem Turības absolventiem: viesnīcas GRAND PALACE HOTEL mārketinga menedžeri Raivi Ņikitinu, minētās viesnīcas Viesu uzņemšanas dienesta menedžeri Gitu Lilienšteinu, viesnīcas Tallink Hotel rezervēšanas menedžeri Zani Žīguri un viesnīcas NEIBURGS restorāna vadītāju Innu Kučeri.

Absolventi labprāt dalījās ar pirmkursniekiem savā profesionālajā  pieredzē, akcentēja Turības piedāvāto izglītošanās iespēju lielo nozīmi viņu personības  izveidē, iepazīstināja ar uzņēmumiem, kuros strādā patlaban un jaunākajām tendencēm tūrismā un viesmīlībā, kā arī stāstīja par saviem nākotnes plāniem.

Ar lielu interesi Viesnīcu vadības specializācijas studenti klausījās par to, kā absolventi tiek galā ar ikdienas stresu, rutīnu un vaļasprieku lomu stresa menedžmentā. Pirmkursniekiem tika piedāvātas arī praktizēšanās iespējas vadošajos viesmīlības uzņēmumos, kurus pārstāvēja STF absolventi.

31.03.2014

Nodarbību saraksts