Aktualitātes>Starptautiskās tūrisma fakultātes studentes gūst uzvaru un ceļa zīmes Telaviva konkursā

Starptautiskās tūrisma fakultātes studentes gūst uzvaru un ceļa zīmes Telaviva konkursā (0)

Atsaucoties Izraēlas vēstniecības Latvijā iniciatīvai Turības Starptautiskās tūrisma fakultātes studenti iesaistījās konkursā „Telavivas reklāmas kampaņa”, studiju kursu ietvaros izveidojot Izraēlas galamērķa reklāmas klipu potenciālajiem tūristiem no Latvijas.

Festivāla “Telavivas pludmale Rīgā – mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija” laikā 1. augustā Ķīpsalas pludmalē notika konkursa noslēguma posms, kurā tika demonstrēti divi Turības un viens Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentu labākais sagatavotais radošais darbs.

Pēc žūrijas vērtējuma un skatītāju balsojuma par uzvarētājiem kļuva Biznesa augstskolas Turības Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadības studiju programmas trešā studiju gada studentu komanda, – Arnita Beinaroviča, Ieva Kazaka, Daiga Liepiņa –, un režisors Aivars Vaišļa, balvā iegūstot trīs aviobiļetes airBaltic lidojumam uz Telavivu, kā arī apmaksātu viesnīcu vairākām dienām.

Apbalvošanas ceremonijā Izraēlas vēstniece Latvijā Hagita Ben Jākova izteica pateicību abām augstskolām par sadarbību.

Jāatzīmē arī Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadības programmas studentes Elīnas Ermansones ieguldītais darbs un veiksmīgā dalība konkursā.

Ar šo uzvaru Turības studenti ir ne tikai paši guvuši jaunas zināšanas un prasmes tūrisma galamērķu mārketingā, bet arī pierādījuši, ka ir labākie praktiski darbojoties.

Apsveicam!

14.08.2014

Nodarbību saraksts