Aktualitātes>Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas prezidente strādās ar Latvijas studentiem

Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas prezidente strādās ar Latvijas studentiem (0)

No 30. maija līdz 1. jūnijam Amatas novada Drabešu internātpamatskolā notiks Dinamiskās Domas Darbnīca, kas devīto gadu pēc kārtas vienos komunikācijas studentus, sabiedrisko attiecību un reklāmas profesionāļus un uzņēmējus. Projekta dalībnieki pulcēsies, lai diskutētu par komunikācijas nozares aktualitātēm un tendencēm, apmainītos ar profesionālo pieredzi un veidotu sabiedrisko attiecību kampaņas Latvijas uzņēmumiem. Ar projekta dalībniekiem strādās starptautiski atzīti nozares profesionāļi, tostarp Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas (IPRA) prezidente un kompānijas Stage PR dibinātāja Zehra Gungor no Turcijas.

Trīs dienas Drabešu internātpamatskolā Amatas novada Āraišos pieredzējuši komunikācijas nozares profesionāļi dalīsies savā pieredzē ar studentiem no Latvijas, Ukrainas, Lietuvas, Vācijas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas augstskolām. Projekta dalībniekiem būs iespēja diskutēt par komunikācijas nozares aktualitātēm, realizēt radošus uzdevumus un veidot sabiedrisko attiecību kampaņas Latvijas uzņēmumiem, ko vērtēs starptautiska žūrija.

Projekta Dinamiskās Domas Darbnīca īpašie viesi būs Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas prezidente un kompānijas Stage PR dibinātāja Zehra Gungor no Turcijas un bijušais IPRA prezidents, kompānijas Open Agency France dibinātājs un izpilddirektors Christophe Ginisty no Francijas.

„Dinamiskās Domas Darbnīcā ieradīšos jau otro reizi. Tā ir lieliska iespēja iegūt starptautiskus kontaktus un būt pirmajam, kurš uzzina par jaunumiem komunikācijas pasaulē,” uzskata Christophe Ginisty.

Ar projekta Dinamiskās Domas Darbnīca dalībniekiem pieredzes stāstos par plānošanu un iekļaušanos tirgū dalīsies reklāmas sabiedrības Jeykhun Imanov Studio īpašnieks Džeihuns Imanovs no Azerbaidžānas. Par virtuālās un reālās dzīves sasaisti runās IT risinājumu kompānijas 77Agency Kvalitātes nodrošināšanas un attīstības daļas vadītājs Karlo Bekki no Itālijas, savukārt no IT konsultāciju uzņēmuma Intelligent Business Process Managment Ukraine izpilddirektora Alekseja Bogačova, kurš mēros ceļu no Ukrainas, dalībnieki uzzinās, kā veiksmīgi īstenot savas idejas.

„Dinamiskās Domas Darbnīca ir intelektuāla domu apmaiņa un vienlaicīgi jautra ballīte sabiedrisko attiecību censoņiem,” emocijās dalās Sabīne Zālīte, ilggadējā projekta dalībniece, filmu projekta Rīga – 2041 komunikācijas konsultante.

 

Darbnīcā uzstāsies arī pašmāju nozares speciālisti Latvian Arts Director Club prezidents un reklāmas aģentūras Mooz! vadītājs Ēriks Stendzenieks, sociālo mediju aģentūras Inspired Digital vadītājs Artūrs Mednis, Radio Skonto rīta programmas vadītājs Valdis Melderis, Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju (LSAKA) asociācijas padomes locekle, korporatīvo attiecību grupas Hauska&Partner direktore Lita Grafa, LR Ministru kabineta preses sekretāre, Latvijas Asociācijas Sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) biedre Signe Znotiņa – Znota, reklāmas aģentūras DDB projektu vadītāja Ance Krūmiņa un reklāmas aģentūras Publicis Riga digitālo projektu direktors Baltijas valstīs Arnis Jēkabsons.

Profesionāļu vadībā projekta Dinamiskās Domas Darbnīca dalībnieki izstrādās sabiedrisko attiecību kampaņas tādiem uzņēmumiem kā Fazer Latvija, Aerodium, radošajai apvienībai Spiediens, Dailes teātris, Latvijas valsts meži, Fantasy Park, Diena, Ādažu čipsi, Jānis Roze, Adrenaline Tan, Davanuserviss.lv un citiem.

 

Par projektu Dinamiskās Domas Darbnīca:

Dinamiskās Domas Darbnīcu kopš 2006. gada organizē Biznesa augstskola Turība Komunikācijas fakultātes studenti sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA), Vidzemes augstskolas, Alberta koledžas, Ekonomikas un Kultūras augstskolas, Baltijas Starptautiskās akadēmijas, Rīgas Tehniskās universitātes studentiem. Projektu atbalsta Latvijas Asociācija Sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) un Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācija (LSAKA).

2013. gadā ikgadējā komunikācijas un sabiedrisko attiecību forumā Baltic PR Awards projekts Dinamiskās Domas Darbnīca saņēma specbalvu par ieguldījumu sabiedrisko attiecību studentu izglītošanā.

 

Plašāka informācija un programma pieejama: www.dddarbnica.lv

Reģistrācija projektam Dinamiskās Domas Darbnīca, aizpildot pieteikuma anketu.

 

Informāciju sagatavoja:
Austra Jātniece,
Dinamiskās Domas Darbnīca organizatore

08.05.2014

Nodarbību saraksts