Aktualitātes>Starptautiskais Skolēnu mācību uzņēmumu festivāls svin piecu gadu jubileju arī Turībā

Starptautiskais Skolēnu mācību uzņēmumu festivāls svin piecu gadu jubileju arī Turībā (1)

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija ar Swedbank atbalstu no 9. līdz 11. aprīlim modes un izklaides centrā Rīga Plaza organizē Starptautisko Skolēnu mācību uzņēmumu festivālu, kura laikā 77 Skolēnu mācību uzņēmumi no 10 dažādām valstīm sacentīsies par labākā Skolēnu mācību uzņēmuma titulu, kā arī varēs iepazīties ar citu valstu topošajiem uzņēmējiem un viņu biznesa idejām! 11.aprīlī jaunie censoņi un skolotāji viesojas Biznesa augstskolā Turība, lai piedalītos Rīgas Ekonomikas augstskolas lektoru Sandras Slokenbergs un Vandas Daukstas sniegtajā meistarklasē par prezentēšanas prasmēm un to lomu veiksmīgā karjeras veidošanā, savukārt skolēni savus spēkus pārbaudītu sadraudzības sporta spēlēs.

Festivālā šogad piedalās 77 Skolēnu mācību uzņēmumi no Turcijas, Igaunijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Dānijas, Somijas, Austrijas, Lietuvas un Latvijas.

Festivāla ietvaros 10. aprīlī modes un izklaides centrā Rīga Plaza norisinājās gadatirgus, kur ikviens interesents varēja apmeklēt Skolēnu mācību uzņēmumu stendus, lai iepazītos ar jaunajiem uzņēmējiem no 10 Eiropas valstīm, kā arī lai iegādātos kādu no skolēnu piedāvātajiem pakalpojumiem vai saražotajiem produktiem. Gadatirgus laikā Skolēnu mācību uzņēmumi sacentās vairākās nominācijās, uzvarētājus noteica kompetenta žūrija, kuras sastāvā būs Latvijas vadošo augstskolu pārstāvji, privāti uzņēmēji un nozaru profesionāļi.

Festivāla uzvarētāji tika paziņoti 10. aprīlī plkst 21.00 Starptautiskā Skolēnu mācību uzņēmumu festivāla svinīgā noslēguma ceremonijā, kas notika koncertzālē Palladium Rīga. Uzvarētājiem muzikālu pārsteigumu bija sagatavojuši Latvijas pārstāvji šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā – grupa PER.                                                                                                                                                       

Pasākuma ietvaros starptautiskā skolotāju delegācija 10. aprīlī devās uz oficiālu pieņemšanu LR Saeimas namā ar Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas piedalīšanos, bet šodien, 11.aprīlī, skolotāji viesojas vairākos Latvijas uzņēmumos, lai klātienē iepazītos ar uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Plānots apmeklēt uzņēmumus draugiem.lvGetliņi EKOSAF TehnikaDzintarsLivonia Print un citus.

Pēcpusdienā Biznesa augstskolā Turība skolotājiem būs iespēja piedalīties Rīgas Ekonomikas augstskolas lektoru Sandras Slokenbergs un Vandas Daukstas sniegtajā meistarklasē par prezentēšanas prasmēm un to lomu veiksmīgā karjeras veidošanā, bet skolēniem tikmēr norisināsies sadraudzības sporta spēles.

Latviju Starptautiskajā festivālā šogad pārstāv desmit Skolēnu mācību uzņēmumi, kuri ieguvuši 1. vietu kādā no nominācijām Vislatvijas Ziemassvētku gadatirgū.

Festivāla organizatori saka paldies par atbalstu arī Pūre Chocolate,  Biznesa augstskolai Turība, Banku Augstskolai un Rīgas Ekonomikas augstskolai.

08.04.2013

Komentāri

dussehra images

26.07.2016. 09:33
i m glad to read this blog. it is very impressive. i will appreciate the content quality.

Nodarbību saraksts