Aktualitātes>Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti cīnīsies par balvu Telavivas festivālā

Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti cīnīsies par balvu Telavivas festivālā (0)

No 1. augusta līdz 3. augustam Rīgā norisinās festivāls “Telavivas pludmale Rīgā – mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija”. Vērienīga festivāla ietvaros būs iespēja iepazīt daudzveidīgo Izraēlas kultūras mozaīku, tostarp mākslu, mūziku un deju, modi, ēdienus, tradicionālos sporta veidus, kā arī aktīvi piedalīties meistarklasēs, degustācijās un citos pasākumos. Īpašā biznesa kafejnīcā uzņēmējiem būs iespēja organizēt privātās tikšanās un sarunas. Festivālā piedalīsies labākās tautas un populārās mūzikas grupas no Izraēlas, deju mūzikas dīdžeji.

Sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un Baltijas Starptautisko akadēmiju tiek rīkots konkurss “Telavivas reklāmas kampaņa”, kurā studenti veido Telavivas reklāmas klipus. Piektdien, 1. jūlijā, konkursa noslēguma posmā tiks demonstrēti iesniegtie darbi un noteikts uzvarētājs, summējot skatītāju un žūrijas balsojumu. Uzvarētājkomanda balvā saņems ceļojumu uz Telavivu.

Aicinām turēt īkšķus un ar savu klātbūtni atbalstīt Turības studentus, jo ikviena balss mūsu komandu tuvinās uzvarai!

Konkursā piedalās  studenti no studiju programmām Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība un Tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadība.

Festivāla rīkotāji aicina ikvienu iepazīt, izzināt un baudīt daudzveidīgo Izraēlas kultūras programmu, daudzu pasaules līmeņa mūzikas grupu un dīdžeju uzstāšanos, dejas līdz rītam, modes šovu, īpašu kulinārijas programmu un degustācijas, bērnu un sporta programmu, deju meistarklases, biznesa un tūrisma programmu, izstādes, lekcijas, seminārus, prezentācijas u. c. Tāpat būs iespēja piedalīties konkursos, loterijās un daudzās citas aktivitātēs, kas ir draudzīgas visai ģimenei. Telaviva – tā ir pilsēta bez pauzes, kas nekad neapstājas.

Seko līdzi jaunumiem un aktuālākajai informācijai iespējams festivāla oficiālajā interneta mājaslapā www.telaviv2014riga.lv, kā arī – www.facebook.com/Telaviv.Riga.

Festivāls “Telavivas pludmale Rīgā” ir daļa no plašās kultūras programmas, kas notiek Rīgā – 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētā. Projektu īsteno Izraēlas vēstniecība Latvijā un Lietuvā un Izraēlas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Izraēlas Tūrisma ministriju, Telavivas pilsētas domi un Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Rīgas domi, Rīgas Tūrisma Attīstības biroju “Live Riga”, nodibinājumu Rīga 2014. Pasākumu producē kultūras biedrība “Make Art” sadarbībā ar “Hermaņa Brauna fonds”, “Ramtai riti”, “Randala”.

Programmas partneri: Latvijas Mākslas akadēmija un Kristīne Rudzinska, Šenkaras inženierzinātņu un dizaina koledža un Ira Popova, Birutas Mageles starptautiskā stilistu skola, Paul Mitchell kosmētika, sabiedriskā labdarības organizācija “Dr.Klauns”, labdarības organizācija “Dream Doctors”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīca, kinogalerija “K.Suns”, 3 pavāru restorāns “Tam labam būs augt”, viesnīca “Alberts”, Rīgas Sporta veterānu klubs, “Vides deja”, “I-Dejas māja”, starptautiskais pozitīvās mūzikas festivāls “Labadaba” un “NabaKlab”, deju grupa “Maagal”, deju grupa “Eilat”, ebreju aģentūra “Sohnut”, Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome, Š. Dubnova Rīgas ebreju vidusskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Biznesa augstskola Turība, Tech Hub Riga, RiGame, Rejwan Travel Service, METROCLUB Tours & Vacations.

26.07.2014

Nodarbību saraksts