Aktualitātes>Starptautiskā tūrisma fakultāte paraksta sadarbības līgumu ar AHLEI

Starptautiskā tūrisma fakultāte paraksta sadarbības līgumu ar AHLEI (4)

Biznesa augstskola Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte noslēgusi līgumu ar Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūtu (AHLEI - American Hotel & Lodging Educational Institute) par AHLEI kursu organizēšanu studentiem. Līgums tika parakstīts 2013. gada februārī un tas paredz tiesības organizēt  AHLEI kursus gan Turības studentiem, gan nozares pārstāvjiem par tēmām, kas saistītas ar tūrismu. Mācības tiks īstenotas gan klātienē, gan arī pasniedzēju vadībā, ar kuru starpniecību tiks nodrošināta on-line pieeja AHLEI mācību materiāliem individuālajam darbam.

Pēc sekmīgi nokārtota kursa ikviens dalībnieks saņems sertifikātu, kas tiek atzīts Eiropā un visā pasaulē.

Kā pirmais kurss, kas studentiem tiks piedāvāts, būs viesu uzņemšanas dienesta darbība.

Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūts ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 1953. gadā un tās darbība vērsta uz kvalitatīvas viesmīlības izglītību, apmācību un profesionālo sertifikāciju, kalpojot izglītības iestāžu un nozares vajadzībām visā pasaulē.

Vairāk nekā 1500 universitātes, koledžas, profesionālās izglītības izstādes un valsts institūcijas visā pasaulē izmantojušas  AHLEI pakalpojumus.

 

Plašāka informācija par organizāciju: www.ahlei.org

 

Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Agnese Jurkina iegūst AHLEI prestižo sertifikātu

25.03.2013

Komentāri

SAS Homework Help

13.12.2017. 12:49
John arnold is an academic writer of the Dissertation-Guidance. Who writes quality academic papers for students to help them in accomplishing their goals.

Mauritius package

28.11.2017. 09:45
Great Post
I might want to thank you for the endeavors you have made in composing this article. I am trusting the same best work from you later on too.. 

chromecast setup laptop

13.09.2017. 13:23
Chromecast is a sleek, unique media streaming device from Google that can easily plug into the HDMI port of your ordinary TV and turn it into a smart TV, almost instantly

Nodarbību saraksts