Aktualitātes>Starptautiskā projekta „eCuisine” turpinājums – tikšanās Dubrovnik pilsētā, Horvātijā

Starptautiskā projekta „eCuisine” turpinājums – tikšanās Dubrovnik pilsētā, Horvātijā (0)

No 14. aprīļa līdz 16. aprīlim Biznesa augstskolas Turība Valodu katedras lektors Sundars Vaidesvarans un Valodu katedras sekretāre Evita Vecvagare piedalījās starptautiskajā darba sanāksmē, kas notika skaistajā Horvātijas pilsētā Dubrovnik.

„eCuisine” ir interaktīvās mācīšanās modulis profesionālo sarunu veicināšanai un starpkultūru apzināšanās rosināšanai viesmīlības jomā.

Šī bija jau ceturtā projekta partneru tikšanās, kas notika viesnīcas „Valamar Lacroma” konferenču zālē.  

14. aprīļa vakarā projektā iesaistīto dalībvalstu (Horvātija, Slovēnija, Austrija, Lielbritānija, Latvija un Lietuva) pārstāvji sniedza ieskatu par paveikto kopš iepriekšējās tikšanās reizes  2013. gada septembrī Biznesa augstskolā Turība. Vakars noslēdzās ar kopīgām vakariņām krodziņā „Dubravka tavern”, kas ļāva iepazīt Horvātijas nacionālo virtuvi.

Otrajā tikšanās dienā notika darbs pie mācību programmas I un II daļas noformējuma, kā arī darbs pie mācību uzdevumu programmas mājaslapas. Darba sesija noslēdzās ar kopīgām vakariņām un ekskursiju pa naksnīgo vecpilsētu, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

16. aprīlī turpinājās darbs pie „Train the trainer” moduļa, kas paredzēts pasniedzēju un vadītāju apmācīšanai darbam ar izstrādātajām mācību programmām un viedtālruņa aplikāciju, lai tālāk nodotu zināšanas studentiem un darbiniekiem, kā arī tika apspriesti jautājumi par projekta galaprodukta izmantošanu, izplatīšanu un pilotēšanu.

Projekta “eCuisine” noslēguma konference ir paredzēta 2014. gada septembrī Slovēnijā.

 

Vairāk informācijas: www.ecuisine-project.eu


“eCusine” projekta dalībniece
Evita Vecvagare
Evita.Vecvagare@turiba.lv

 

24.04.2014

Nodarbību saraksts