Aktualitātes>„SP Formāts” septembra numurs ir klāt!

„SP Formāts” septembra numurs ir klāt! (0)

Pavisam svaiga izdevuma veidā, jauno studiju gadu uzsākot, sveicienu Tev sūta arī „SP Formāts” radošā komanda! Tā kā pirmā studiju nedēļa nu jau aizvadīta un studiju process šim semestrim nedaudz iepazīts, aicinām izmantot brīvo laiku, lasot svaigāko Turības Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) izdevumu „SP Formāts”!

Septembra izdevumā saņem sveicienu jaunajā studiju gadā no jaunā Biznesa augstskolas Turības rektora, lasi par pirmkursnieku pirmajiem soļiem Turībā, kā arī, ja pats esi pirmkursnieks, tad noteikti ņem vērā vecāko kursu studentu padomus, kas noderēs visu studiju laiku. Ieskaties arī plašajā informācijā, kas pieejama par pasākumiem un sporta nodarbībām Turībā, lai izmantotu savu laiku lietderīgi! Kā arī kavējies atmiņās par vasaru, uzzinot, cik piedzīvojumu pilna un raiba šī bijusi vasara Turības studentiem un tiem, kas šo vasaru pavadījuši praksē ārzemēs.

„SP Formāts” pieejams BAT SP mājaslapas sadaļā „SP Formāts’’. Šogad izdevums iznāks tikai elektroniskā formātā, taču saturs būs tas pats – interesants, aizraujošs un iedvesmojošs! Tāpēc dalies ar saviem studiju biedriem un lasiet kopā!

12.09.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts