Aktualitātes>Seminārs par prakses, studiju un pētniecības stipendijām ASV

Seminārs par prakses, studiju un pētniecības stipendijām ASV (8)

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība ielūdz studentus uz semināru par fonda piedāvātajām stipendijām praksei, studijām vai pētniecībai ASV. Seminārs notiks 6. oktobrī, plkst. 17.30 Turības C321. auditorijā.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds piedāvā trīs stipendiju programmas dažāda līmeņa profesionāļiem. Bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studenti var pieteikties pusgadu līdz gadu ilgai, pilnīgi apmaksātai praksei ASV uzņēmumos. ASV augstskolās uzņemtie maģistrantūras vai doktorantūras studenti var pretendēt uz stipendiju studiju maksas segšanai, savukārt pieredzējušiem zinātniekiem ir iespēja iegūt līdzekļus pētījumu veikšanai ASV universitātēs un zinātnes centros.

Ikviens students aicināts apmeklēt semināru un uzzināt vairāk par Baltijas-Amerikas Brīvības Fondu, stipendiju piedāvājumu, pieteikšanās procesu un nepieciešamajiem dokumentiem!

Lūgums pieteikt savu dalību semināram, rakstot uz e-pastu: ibembere@ciee.org

Ja nav iespējas semināru apmeklēt klātienē, ieskaties BAFF mājas lapā: www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

29.09.2014

Komentāri

サマンサタバサ アウトレット

16.04.2015. 22:38
ははは、何ユーモラスこの Biznesa augstskola Turība YouTubeの記録です! マイグループです |このウェブペ%e

bailey bow uggs

25.01.2015. 19:43
Actually when someone doesn't know then its up to other viewers that they will assist, so here it takes place Biznesa augstskola Turība . bailey bow uggs http://www.ccaroyalraffle.com/en/UggBaileyBow/

Cheap Jordans Shoes

18.12.2014. 02:49
Amazing YouTube video tutorials posted at this web site, I am going to subscribe for regularly updates, for the reason that I don't wish for to fail to take this series Biznesa augstskola Turība . Cheap Jordans Shoes http://www.hopwc.org/am.php

cheap Dr Dre Beats Solo HD Mini

11.12.2014. 23:45
Biznesa augstskola Turība cheap Dr Dre Beats Solo HD Mini http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-solo-hd-mini-c-16.html Adidas Samba http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-samba-c-50.html Christmas 2014 Ugg Scuffette II Slippers 2014 On Sale http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-scuffette-ii-slippers-2014-c-37.html 2014 Adidas Relace Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-relace-c-66.html Christmas 2014 Ugg Coquette Slippers sale On Sale http://msmacrt.com/cheapuggboots/ugg-coquette-slippers-sale-c-46.html Christmas 2014 Nike Kid Air Jordan 6 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-kid-air-jordan-6-c-45.html Longchamp Sac à Main 2015 http://studsjfc.com/sacsneufs/sac-à-main-c-59.html Nike Men Air Jordan 8 Airforce 1 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-8-airforce-1-c-667.html

oakley outlet

07.12.2014. 20:38
Hi I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this Biznesa augstskola Turība , I am in fact cheerful and learning more from it. Thanks for sharing. oakley outlet http://www.missionpeakbaptist.org/shop/cheapoakleysunglasses.php

Bailey Button Uggs

28.11.2014. 12:14
continuously i used to read smaller articles Biznesa augstskola Turība which also clear their motive, and that is also happening with this paragraph which I am reading at this time. Bailey Button Uggs http://www.astrologytoyou.com/En/UGG/UggsOutlet/

cheap Adidas Relace

10.11.2014. 23:00
Hi, yeah this article Biznesa augstskola Turība is truly nice and I have learned lot of things from it regarding blogging. thanks. cheap Adidas Relace http://oddtale.com/adidas/adidas-relace-c-547.html

モンブラン ボールペン 限定

07.11.2014. 21:15
I いつもこれを読むために時間私の半分を費やしウェブページ 記事 Biznesa augstskola Turība 毎日 コーヒーのマグカップ。 モンブラン ボールペン 限定 http://www.pdsourcebook.com/montblanc/ボールペン-スペシャルエディション-c-1_10.html

Nodarbību saraksts