Aktualitātes>SAF absolvente stāstīs par karjeru Vācijā

SAF absolvente stāstīs par karjeru Vācijā (0)

Ceturtdien, 19. septembrī, pulksten 10.10 C302. auditorijā Sabiedrisko attiecību fakultātes studentiem studiju kursā „Komunikācijas vadība” par savu mūziķes karjeru Vācijā stāstīs SAF absolvente Diāna Černe. Diāna ir jauna un talantīga mūziķe, kuras darba ikdiena saistīta ar darbu mūzikas producentu studijās un veido savu karjeru Vācijā, uzstājoties ar pasaules līmeņa zvaigznēm.  

Diānai ir stāsts par to, kā viņa ir pārliecinājusi CD izlasē „Lullubies of the World” (Carus izdevniecība) iekļaut latviešu šūpuļdziesmu „Aijā,  žūžū”.

„Sākumā es tiku pieaicināta kā krievu šūpuļdziesmas izpildītāja šajā albumā. Sarunā ar producentiem norādīju, ka latviešu tautas šūpuļdziesma „Aijā,  žūžū” manā skatījumā ir ļoti piemērota šai izlasei. Šobrīd „Aijā, žūžū”, kuru izpildu, ir iekļauta visas pasaules šūpuļdziesmu izlasē, kas tiks izdota šī gada septembrī un būs nopērkama ITunes, Ebay un citos interneta veikalos visā pasaulē!” tā jaunā mūziķe.

D. Černe norāda, ka šī gada jūnijā tika izdota albuma vācu versija „Wiegenlieder aus aller Welt”, kurā ikviens var noklausīties latviešiem tik tuvo un labi pazīstamo „Aijā, žūžū”.

18.09.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts