Aktualitātes>Rīt noslēdzas diskusiju vakaru cikls par vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām

Rīt noslēdzas diskusiju vakaru cikls par vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām (0)

Rīt, 28. janvārī, plkst.16.00 – 18.00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Liepājā noslēgsies Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra organizētais diskusiju vakaru cikls ar nosaukumu „Vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekme uz lauku tūrisma biznesu”.

Diskusiju laikā dalībnieki analizēs, kāds ir vietējais un ārvalstu tūrists, viņa uztvere un uzvedība,  un kā tas ietekmē lauku tūrisma attīstību. Pārrunās, kādi ir sastopamākie priekšstati un stereotipi par Latviju, kāds piedāvājums šobrīd tūristam pieejams ārpus Rīgas un kādam būtu jābūt lauku tūrisma piedāvājumam, lai ieinteresētu ārvalstu tūristu. Izzinās, kāda ir vietējo uzņēmēju pieredze saskarsmē ar dažādām auditorijām. Apkopos atziņas un priekšlikumus, kas jādara, lai celtu tūrisma uzņēmumu konkurētspēju, veicinātu lauku tūrisma popularitāti, veidotu ciešāku sadarbību nozares uzņēmumu un organizāciju starpā.

Diskusijā kā eksperti piedalīsies: Aigars Laugalis, viesnīcas un kroga „Jūrnieka ligzda” saimnieks, un Alija Samoilova, restorāna “Upe” vadītāja.

Diskusiju cikls tiek organizēts nolūkā veicināt vietējo uzņēmēju un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošo pieredzes apmaiņu par šiem un citiem jautājumiem, kā arī nodrošināt reģionālā tūrisma attīstību Latvijā. Diskusijas vakari šomēnes notikuši arī citviet Latvijā. 21. janvārī nozares pārstāvji diskutēja un dalījās pieredzē Talsos, savukārt 23. janvārī -  Cēsīs.

Talsu TV sižets par diskusiju Talsos.

27.01.2014

Nodarbību saraksts