Aktualitātes>Praktisko studiju studenti mācās no vienaudža Roberta Kaufiņa biznesa pieredzes

Praktisko studiju studenti mācās no vienaudža Roberta Kaufiņa biznesa pieredzes (1)

Vakar, 11. septembrī, Biznesa augstskolā Turība Biznesa inkubatorāviesojās jaunais un daudzsološais uzņēmējs Roberts Kaufiņš (24), kurš ar savu pieredzi biznesā iepazīstināja Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Praktisko studiju studentus.

Kā stāsta Praktisko studiju vadītājs Viesturs Bulāns, tikšanās tika organizēta ar mērķi dot iespēju topošajiem un esošajiem uzņēmējiem uzzināt, kas jāņem vērā un ar ko nākas saskarties, uzsākot uzņēmējdarbību, kā atrast sev piemērotāko nišu un ģenerēt idejas, kas ir tas, kas var nodrošināt biznesa veiksmīgu attīstību. „Kas gan vēl labāk var pārliecināt uzsākt biznesu jau studiju laikā, ja ne sava vecuma grupas jauniešu veiksmīga pieredze uzņēmējdarbībā? Uzņēmuma FSQ dibinātājs Roberts Kaufiņš, kurš tikai šī gada janvārī uzsācis biznesu, deviņu mēnešu laikā radījis jau sešus inovatīvus produktus sportam. Tikšanās laikā jaunais uzņēmējs mūsu studentiem uzsvēra, ka veiksmi uzņēmējdarbībā nodrošinās tas, ja dara to, kas pašam patiešām patīk, ja biznesu iepazīst, mazāk kavējoties pie apjomīgu biznesa plānu gatavošanas un ieguvumu un risku aprēķina, vairāk darbojoties praktiski!”

Kā atzīmē V. Bulāns, jaunieši vēlāk atzina, ka pasākums bija ļoti iedvesmojošs un vērtīgs. „Arī turpmāk plānots aicināt ciemos tieši cilvēkus, kuri paši nesen uzsākuši veiksmīgu biznesu un ir gatavi dalīties pieredzē,” informē Praktisko studiju vadītājs.

Vairāk par R. Kaufiņa izveidoto uzņēmumu un tā piedāvātajiem produktiem iespējams uzzināt www.fsq.lv.

12.09.2013

Komentāri

Vārds

03.02.2018. 23:03
Avriq

Nodarbību saraksts