Aktualitātes>Pirmo reizi Latvijā notiks intelektuālā sporta diena grāmatvežiem "Zelta Jumis 2014"

Pirmo reizi Latvijā notiks intelektuālā sporta diena grāmatvežiem "Zelta Jumis 2014" (0)

Latvijas grāmatveži, viņu kolēģi, draugi un ģimenes locekļi tiek aicināti piedalīties unikālā pasākumā – pirmajā intelektuālā sporta dienā "Zelta Jumis 2014", kas notiks 30. augustā Rīgā. Ikviens dalībnieks varēs aizraujoši pavadīt laiku, piedaloties komandu foto-orientēšanās sacensībās, pildot dažādus intelektuālus uzdevumus un vienkārši gūstot prieku par iesaistīšanos neparastās "pilsētas medībās" Rīgas apslēptajā pērlē – Āgenskalnā.

Latvijas populārākās grāmatvedības programmas “Tildes Jumis” veidotāji – sabiedrība “Tilde” – radījuši pasākumu, kas ļaus grāmatvežu kompetences parādīt jaunā gaismā un atklāt to labākās īpašības: erudīciju, spēju pieņemt neparastus izaicinājumus un darboties komandā, tiecoties uz uzvaru.

“Par grāmatvežiem uzņēmumu ikdienā nereti aizmirst – kā par mājas labajiem gariņiem, jo pierasts, ka viņi vienkārši ir. Saviem klientiem regulāri organizējam izglītojošus pasākumus, kuros informējam par aktualitātēm nozarē un palīdzam profesionālajā izaugsmē. Šoreiz piedāvājam ko īpašu atslodzei, dodot iespēju uzņēmumiem palepoties ar saviem grāmatvežiem un kopīgi atpūsties veselīgā un aizraujošā veidā,” stāsta sabiedrības “Tilde” Uzņēmumu vadības sistēmu biznesa attīstības vadītāja Ilze Lapiņa.

Pieteikties dalībai pasākumā aicināti visi grāmatveži, viņu kolēģi, draugi un ģimenes locekļi. Komandas dalībnieku skaits ir 3–4 cilvēki, no kuriem vismaz vienam jābūt grāmatvedim. Pieteiktiesvar līdz 24. augustam interneta vietnē www.zeltajumis.lv.

Sacensības norisināsies tuvējā Pārdaugavā, ļaujot dalībniekiem iepazīt pilsētu no pavisam neikdienišķa skatupunkta. Pasākuma noslēgumā dalībniekus priecēs kopīgs pikniks, koncerts un uzvarētāju apbalvošana.

Intelektuālā sporta diena grāmatvežiem "Zelta Jumis 2014"top sadarbībā ar "Dienas Biznesa" rokasgrāmatām. Pasākumu informatīvi atbalsta: “Radio SWH Gold”, portāli “TVNet” un “iFinanses.lv”.

Vairāk informācijas lasiet www.zeltajumis.lv, pasākuma Facebook lapā facebook.com/zeltajumis, kā arī sekojiet Tviterī @TildesJumis.

 

Informāciju sagatavoja:
Santa Pētersone
Baltijas mārketinga projektu vadītāja
TILDE
E-pasts: santa.petersone@tilde.com
Tālr.: +371 67605001
Mob.: +371 28662771
www.tilde.lv

15.08.2014

Nodarbību saraksts