Aktualitātes>Piesakies 4. Latvijas jauniešu īsfilmu un foto festivālam līdz 31. maijam!

Piesakies 4. Latvijas jauniešu īsfilmu un foto festivālam līdz 31. maijam! (0)

4. Latvijas jauniešu īsfilmu un foto festivāls ir radošo un jauno režisoru, aktieru un fotomākslinieku konkurss, kurā tiek noteikta gada labākā īsfilma un fotogrāfija, ko pēc dažādiem vērtēšanas kritērijiem nosaka kompetenta žūrija.

Festivāla fināla filmu skate notiks 20. jūlijā, savukārt, festivāla norises vieta apzināti nemainīga – Iecava, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanību kultūras attīstībai ne tikai lielpilsētās, bet arī reģionos.

Festivāla mērķis ir pulcēt vienuviet jaunos fotogrāfus un īsfilmu veidotājus, kas savstarpēji piedalās divās dažādās sacensībās – cīņā par labākās īsfilmas un labākās fotogrāfijas titulu.

Šādi reizē izklaidējoši, reizē izglītojoši festivāli ir lielisks veids, kā piesaistīt jauniešu interesi filmu un fotogrāfiju veidošanai, kā arī saturīgai brīvā laika pavadīšanai.

Festivālam pieteiktos darbus vērtēs kompetenta žūrija: kino un foto mākslas nozares profesionāļi un  sabiedrībā zināmas personības.

Konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kas dzīvo Latvijā, vecumā no 12 līdz 29 gadu vecumam.

Pieteikšanās jeb īsfilmu iesūtīšanas laiks – 1. 31.maijs.

Festivālu organizē biedrība „Iecavas Jauniešu padome", pasākuma idejas autors ir programmas „Iespējamās Misijas" dalībnieks Bruno Bahs.

Festivāla NOLIKUMS un pieteikuma anketa

29.05.2013

Nodarbību saraksts