Aktualitātes>Piesaki savu uzņēmumu Turības kalendāram līdz 31. jūlijam

Piesaki savu uzņēmumu Turības kalendāram līdz 31. jūlijam (0)

Biznesa augstskola Turība regulāri izdod kalendāru, ko ik gadu dāvanā saņem augstskolas darbinieki, sadarbības partneri un draugi. Šogad par galvenajiem kalendāra varoņiem kļuvuši augstskolas studentu un absolventu ražoti produkti lietošanai ikdienā un svētkos, iedvesmojot jauniem panākumiem visu 2014. gadu.

Augstskolas studenti un absolventi aicināti pieteikt savu uzņēmumu arī nākamā gada kalendāram. Šoreiz tiks aplūkoti uzņēmumi pakalpojumu sfērā. Pieteikties interesenti vēl var pagūt līdz š. g. 31. jūlijam.

Ikviens, kura īpašumā nonācis Turības 2014. gada kalendārs, var iepazīties ar Latvijā ražotiem, vietējā un starptautiskā tirgū atpazīstamību guvušiem produktiem – an&angel dizaina traukiem, Ze Donats virtuļiem, Latvijas Bioloģisko bērnu pārtiku Rūdolfs, gardajiem brokastu musli maisījumiem Graci Musli, Žube bērnu ragavām, Ekokart dizaina kartona mēbelēm, Foto Stendu nozīmīgu dzīves mirkļu iemūžināšanai, drifteru kombinezoniem, zemnieku saimniecības Piekalni produkciju, a’coat košajiem lietusmēteļiem, zīmola VĀKS gudro telefonu vāciņiem un Glam Collection modes tērpiem –, kā arī smelties vērtīgas atziņas no ideju radītāju un uzņēmēju iedvesmojošiem ceļa vārdiem.

Biznesa augstskolas Turība izglītības projektu vadītāja Rūta Kārklestāsta, ka tikai pateicoties studentu un absolventu lielajai atsaucībai bija iespējams realizēt šādu projektu. „Ikvienas izglītības iestādes lepnums ir tās studenti un absolventi. Vēlējāmies parādīt, ka to vidū ir gana daudz tādu, kuri veido jauno uzņēmēju raudzi un saviem spēkiem attīsta uzņēmējdarbību Latvijā. Nācās nožēlot, ka gadā ir tikai 12 mēneši, jo interese par vietu kalendārā bija ļoti liela. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju par augstskolas 2014. gada kalendāru, jo nevienam vien bija pārsteigums par augstskolas absolventu panākumiem, kuru veikumu varam redzēt veikalu tīklos, Latvijas ražotāju izstādēs un gadatirgos, kā arī veikalu skatlogos citviet pasaulē” skaidro R. Kārkle.

Kā norāda izglītības projektu vadītāja, lai nodrošinātu iespēju pastāstīt arī par citiem tikpat veiksmīgiem jaunajiem uzņēmējiem Latvijā, plānots, ka arī nākamajā kalendārā tiks turpināts stāsts par augstskolas absolventu un studentu īstenotajiem sapņiem.

„Arī turpmāk vēlamies parādīt mūsu absolventu un studentu sasniegumus uzņēmējdarbībā, tāpēc aicinām ikvienu pieteikt savu uzņēmumu Turības 2015. gada kalendāram, jo darbs pie tā veidošanas tiek uzsākts jau šobrīd. Šoreiz uzsvars tiks likts uz tiem absolventu un studentu uzņēmumiem, kas nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu,” norāda R. Kārkle.

Visi, kuri biznesu attīstījuši pakalpojumu sfērā, vēl līdz š. g. 31. jūlijam var pagūt pieteikt savu uzņēmumu, rakstot uz e-pastu: ruta.karkle@turiba.lv

Tā būs iespēja ikvienam pastāstīt par sevi un savu uzņēmumu citiem, iegūt skaistu, reprezentatīvu foto savam uzņēmumam un produktam, kā arī saņemt kalendāra oriģinālversiju praktiskam pielietojumam ikdienā un piemiņai.

Turības absolventi, kuri ir vairāk nekā 12 000,  ir izpratuši un spējuši atklāt, kā attīstīt savus talantus un pielietot augstskolas lekcijās iegūtās zināšanas. Viņi sevi ir lieliski pierādījuši – starp lielākajām Latvijas augstskolām tieši Turības absolventu vidū pēdējos gados ir viszemākais bezdarba līmenis. Kā liecina 2013. gada maijā veiktā absolventu aptauja, augstskolas absolventi veiksmīgi integrējas darba tirgū, attīsta uzņēmējdarbību un saņem labu atalgojumu. 83% absolventi norādījuši, ka absolvējuši augstskolu jau darba ņēmēja statusā un 67% strādā ar iegūto specialitāti saistītā nozarē.

###GALLERY-HOLDER###

22.07.2014

Nodarbību saraksts