Aktualitātes>Pasaulē pazīstamā naturopāta Džona Fildera lekcija Turībā

Pasaulē pazīstamā naturopāta Džona Fildera lekcija Turībā (8)

Pēc dabiskās veselības atjaunošanas centra ReCure ielūguma Rīgā viesosies pasniedzējs, pētnieks, vairāku grāmatu autors, doktors Džons Filders.

Džons Filders Austrālijā ir izveidojis Dabiskā dzīves veida akadēmiju un Dabiskās veselības asociāciju. Viņš ir Lielbritānijas Naturopātijas savienības un Starptautiskās Higiēnas ārstu asociācijas biedrs. Šī asociācija apvieno speciālistus, kuri ar vārdu higiēna izprot organisma iekšējo tīrību no toksīniem.

“Mēs esam ļoti pateicīgi Džonam Filderam, kurš 82 gadu vecumā piekritis mērot tālo ceļu uz Latviju, lai dalītos savā pieredzē, zināšanās un dzīves uzskatos. Viņa domas pilnībā sakrīt ar ReCure filozofiju, kuras pamatā ir cilvēks, kā vienots veselumus, un kura organismam pašam piemīt spēks, lai sevi izārstētu, jo ne jau tablete ir tas, kas dod veselību, bet gan mūsu organisma dzīvesspars un vitalitāte” uzskata ReCure centra dibinātāja Guna Bīlande.

Džons Filders ievēro Dabiskās higiēnas un naturopātijas pamatprincipus dzīvojot un strādājot savā bioloģiskajā saimniecībā Austrālijas ziemeļos. Viņš pats ir labākais piemērs teorijai, ka cilvēks, kurš dzīvo saskaņā ar dabas likumiem ir laimīgs un vesels. Filders jau 50 gadus ir svaigēdājs, tāpēc joprojām jūtās un izskatās neticami jauneklīgi. Viņš uzskata, ka slimības ir sekas ķermeņa pārslogotībai ar toksīniem, ko izraisa nepareiza ēšana, dzīves veids un fizisko aktivitāšu trūkums. Viņa ārstēšanas metodes balstītas uz cēloņu meklēšanu un holistisku – kompleksu pieeju, jo cilvēks ir emocionālu, garīgu un fizisku faktoru apvienojums.

Katru gadu Džons Filders dodas ceļā apkārt pasaulei, lai dažādās valstīs uzstātos ar savām lekcijām. Pirmo reizi ar šī unikālā cilvēka dzīves pieredzi un zināšanām būs iespējams iepazīties arī interesentiem Latvijā. Lekcijā Filders runās par to, kā rodas slimības, kā novērst slimības cēloni nevis cīnīties ar sekām, kā saglabāt veselību ilgtermiņā. Tāpat lekcijas dalībnieki varēs uzzināt, kā cilvēka veselību ietekmē urbanizācija, stress un nepilnvērtīgs uzturs. Naturopāts dalīsies savās zināšanās par to, kā uzturs spēj nodrošināt organisma veselību un vitalitāti un kādi pamatprincipi jāievēro, lai dzīvotu saskaņā ar dabas likumiem.

 

Džona Fildera lekcija notiks 6. aprīlī plkst. 12.00 Biznesa augstskolas Turība telpās.

Lekcija notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Ieeja maksa Ls 5. Biznesa augstskolas Turība studentiem un darbiniekiem ieeja bez maksas. 

 

Biļetes var iegādāties:

ReCure centrā Baznīcas ielā 13

iDille veikalā Kr.Barona ielā 46 (t/c Barona centrs)

Raw garden restorānā Skolas ielā 12

 

Sīkāka informācija info@recure.lv vai zvanot pa tālruni 20493555.

Plašāka informācija par naturopātiju un Džona Fildera vizīti Latvijā www.recure.lv un šeit: http://ej.uz/vpqg 

Vietu skaits ierobežots!

 

ReCure ir veselības atjaunošanas un izglītības centrs, kas piedāvā atšķirīgu pieeju veselības aprūpei neizmantojot tradicionālos medikamentus. ReCure piedāvā dabisku veselības atjaunošanas un uzturēšanas sistēmu, kas māca mainīt ieradumus un atgriezties pie dabas. ReCure pamatprincips - organisms ir viens vesels, kurā visas problēmas jāsaskata un jāatveseļo kompleksi. 

 

04.04.2013

Komentāri

to Liene

04.04.2013. 16:15
Vajadzētu rēķināties ar kādām 2 - 2,5h !

Liene

04.04.2013. 15:15
Kāds ir aptuvenais pasākuma ilgums?

VISIEM

02.04.2013. 18:37
Ieskatieties savos e-pastos. Man šodien atnāca! :)

Ivonna

02.04.2013. 16:56
Arī es vēlos ielūgumu:)

Irēna

31.03.2013. 12:41
Man arī lūdzu ielūgumu uz e-pastu!

Linda

30.03.2013. 21:23
Mani arī interesē ielūguma iegūšana.

to Liene

30.03.2013. 21:03
Ielūgums tika izsūtīts uz e-pastu.

Liene

30.03.2013. 12:04
Kur iespējams atrast ielūgumu?

Nodarbību saraksts