Aktualitātes>Pārdošanas profesionāļi cīnīsies par titulu "Pārdošanas Guru 2013" - piedalies arī Tu!

Pārdošanas profesionāļi cīnīsies par titulu "Pārdošanas Guru 2013" - piedalies arī Tu! (0)

No 30. septembra sākas pieteikšanās ikgadējam pārdošanas profesionāļu konkursam Pārdošanas Guru, ko jau vienpadsmito gadu organizē interneta personāla atlases uzņēmums CV-Online Latvia. Paralēli konkursam Pārdošanas Guru 2013, kurā piedalās pārdošanas speciālisti, jau trešo gadu notiks konkurss pārdošanas komandu vadītājiem - Pārdošanas vadības Guru 2013. Konkursu mērķis ir veicināt un celt pārdošanā strādājošo darba kultūru un profesionalitāti, kā arī veicināt pārdošanas speciālistu un vadītāja profesijas prestižu sabiedrībā.

"Šo vienpadsmit gadu laikā konkurss Pārdošanas Guru ir kļuvis par Latvijā vērienīgāko pasākumu pārdošanas profesionāļiem. Mums ir patiess gandarījums par lielo dalībnieku interesi un aktivitāti, kā arī augsto nozares pārstāvju novērtējumu. Kā atzīst iepriekšējo gadu konkursu laureāti, tad nereti viņi pat vairākus gadus ir piedalījušies, mācījušies un sacentušies līdz Pārdošanas Guru titula iegūšanai,‘’ atklāj CV-Online Latvia biznesa attīstības vadītājs Aivis Brodiņš.

Konkursi šogad norisināsies vairākās kārtās, dalībniekiem atbildot uz teorētiskiem jautājumiem un veicot praktiskus un radošus uzdevumus, piedāvājot dažādām situācijām veiksmīgāko pārdošanas risinājumu. Konkursu pirmajām kārtām pieteikties var ikviens, kurš vēlas pārbaudīt savas prasmes un apliecināt talantu pārdošanā un pārdošanas vadībā. Konkurss Pārdošanas Guru 2013 norisināsies četrās, bet Pārdošanas vadības Guru 2013 notiks trīs kārtās. Pēc katra no pārbaudījumiem žūrijas pārstāvji nākamajai kārtai izvirza labākos un talantīgākos. Ik gadu konkursā kopumā piedalās vairāk nekā 1500 Latvijas labākie pārdošanas speciālisti un vadītāji, no kuriem tikai 20 tiek uz finālu - 10 Pārdošanas Guru un 10 Pārdošanas vadības Guru pretendenti.

Šogad visi konkursa jautājumi un uzdevumi tapuši sadarbībā ar apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmuma Vain & Partners ekspertiem.

Konkursa Pārdošanas Guru 2013 pirmā kārta norisināsies līdz 7.oktobrim, bet konkursa Pārdošanas vadības Guru 2013 pirmās kārtas noslēgums būs 10.oktobrī. Līdz šim laikam iespējams pieteikt savu dalību, apmeklējot www.cv.lv/guru2013, un sniegt atbildes uz konkursu pirmās kārtas jautājumiem.

Konkursa fināls notiks 4.novembrī Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora telpās, kur klātienē praktiskajos pārbaudījumos finālisti sacentīsies par Pārdošanas Guru 2013 un Pārdošanas vadības Guru 2013 titulu. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad pirmo reizi konkursa vēsturē tiks piedāvāta iespēja ikvienam interesentam vērot konkursa finālu un just līdzi savam favorītam interneta tiešraidē. Šāda konkursa novitāte tapusi sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība.

"Mūsdienu konkurences apstākļos uzņēmuma rezultātus ļoti lielā mērā nosaka laba pārdošanas stratēģija, profesionāls pārdošanas personāls un laba apkalpošana. Var radīt labu produktu, taču, ja uzņēmums to nepratīs pārdot un virzīt tirgū, tad iegūt potenciālos pircējus būs visai sarežģīti. Biznesa augstskola Turība vienmēr atbalsta uzņēmējdarbības veicināšanu, tāpēc nodrošina iespēju ikvienam sekot līdzi konkursa Pārdošanas Guru 2013 norisei interneta tiešraidē", uzsver Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Bulāns.

Šī gada atzītākie un konkursā vislabāk novērtētākie pārdošanas profesionāļi tiks paziņoti 5.novembrī BIG event Pārdošanas vadības konferences noslēgumā. Apbalvoti tiks gan Pārdošanas Guru 2013 un Pārdošanas vadības Guru 2013 pirmo trīs vietu ieguvēji, gan arī pasniegtas skatītāju un Biznesa augstskolas Turība simpātijas balvas. Kopējais Pārdošanas Guru konkursu balvu fonds šogad ir vairāk nekā 4 500 latu vērtībā, kas ietver gan naudas balvas no konkursa galvenā organizatora CV-Online Latvia, gan apmācību dāvanu kartes profesionālai pilnveidošanai no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Konkursu žūrijas sastāvā šogad būs:

  • Aivis Brodiņš, CV-Online Latvia biznesa attīstības vadītājs
  • Valters Gražulis, Vain & Partners valdes loceklis un biznesa treneris
  • Solvita Ķieģele, BIG event valdes locekle, izpilddirektore
  • Kristīne Vaivoda, Inbox.lv pārdošanas vadītāja vietniece
  • Andis Kulinskis, Inbox.lv pārdošanas vadītājs
  • Viesturs Bulāns, Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks
  • Gunārs Caune, Swedbank iekšējais treneris, Pārdošanas Guru 2003 uzvarētājs
  • Andrejs Ņesterenko, Golden Properties Consulting nekustamo īpašumu aģents, Pārdošanas Guru 2012 uzvarētājs
  • Terēze Riekstiņa Demarsch pārdošanas vadītāja, Pārdošanas vadības Guru 2012 uzvarētāja.

Detalizētāka informācija par konkursa norisi pieejama: www.cv.lv/guru2013

 

Papildu informācija:
Krista Roziņa
CV-Online Latvia mārketinga un komunikācijas vadītāja
Mob: 26488130
E-pasts: krista@cv.lv

30.09.2013

Nodarbību saraksts