Aktualitātes>Noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmā 2014./2015. studiju gadam

Noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmā 2014./2015. studiju gadam (17)

Ir noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmā 2014./2015. studiju gadam. Pateicamies visiem interesentiem par lielo atsaucību, kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt kādā no mūsu partneraugstskolām!

Visiem zemāk nosauktajiem studentiem lūdzam ierasties uz informatīvo sanāksmi 31. martā plkst. 11.50 (informācija latviešu valodā), plkst. 14.00 (informācija angļu valodā) C322. auditorijā:

  • Elmir Gadirov
  • Kamran Aliyev
  • Kristina Bišofa
  • Akhliyor Ibragimov

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: Imants.Bergs@turiba.lv

 

27.03.2014

Komentāri

Hồng sâm Hàn Quốc baby là một sản phẩm được chế biến riêng để phù hợp với đặc điểm cơ thể của trẻ nhỏ. Sản phẩm được dùng hỗ trợ tối đa khả năng hấp thụ chất dinh dưỡng, tăng cường hoàn thiện hệ thống xương, cơ và trí thông minh còn non nớt của bé. Hồng sâm Hàn Quốc baby là loại hồng sâm dành cho trẻ em chiết xuất từ hồng sâm Hàn Quốc, pha chế thêm đường glucose, và loại bột dinh dưỡng dành riêng cho trẻ em bổ sung một số loại vitamin có mùi vị đặc trưng và kích thích vị giác của trẻ nhỏ.

コーチ 水泳

06.04.2015. 10:56
There is also one additional technique to increase traffic in favor of your website Biznesa augstskola Turība that is link exchange, therefore you also try it コーチ 水泳 http://www.cyclo-club.com

レイバン 眼鏡

30.03.2015. 15:21
どうしたの 友人、楽しい ポストと本当にこれらによって楽しん} Biznesa augstskola Turība 、私は促すはここで{コメントした。 レイバン 眼鏡 http://www.bikeservicerimini.com/ray-ban.html

モンクレール ダウン メンズ

06.02.2015. 06:00
あなたは欲望に成長 知識 Biznesa augstskola Turība だけこれを訪れる保つサイトと最も熱いで更新される情報ここに掲載。 モンクレール ダウン メンズ http://www.inbevbailletlatour.com/caps/moncleroutlet.html

Ugg Boots Bailey Button

03.01.2015. 00:00
It an amazing post Biznesa augstskola Turība in favor of all the internet visitors; they will get benefit from it I am sure. Ugg Boots Bailey Button http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/UggBailey/

uggs cyber monday

02.01.2015. 23:49
There is also one additional method to increase traffic in support of your web site Biznesa augstskola Turība that is link exchange, thus you also try it uggs cyber monday http://www.projectced.org/EN/CyberMondayUgg/UggCyberMondayBestDeals/

バーバリー コート カシミア

18.12.2014. 05:04
私はこれを見た Webサイト Biznesa augstskola Turība 持つ素晴らしい 品質ユーチューブビデオチュートリアル 映画、私はこれらのすべてを監視することを決めた。 バーバリー コート カシミア http://eccolapasta.com/burberryoutlet2015.html

Monster Diesel Vektr

15.12.2014. 20:12
Biznesa augstskola Turība Monster Diesel Vektr http://harisafafihijab.com/monsterbeats/monster-diesel-vektr-c-35.html 2014 Nouvelle Collection Noël Toms Mens Flax Strip shoes Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-mens-flax-strip-shoes-c-813.html Nike Air Force Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-air-force-c-226.html Dr Dre Beatbox MIni Speaker sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beatbox-mini-speaker-c-28.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Max 2019 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-2019-c-318.html Nike Women Air Airforce 1 Jordan 4 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-airforce-1-jordan-4-c-35.html Nike Men Air Jordan 9 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-9-c-670.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Max 2011 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-max-2011-c-248.html

Cheap Uggs

15.12.2014. 09:03
I am in fact delighted to glance at this blog posts which Biznesa augstskola Turība contains lots of helpful information, thanks for providing these statistics. Cheap Uggs http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/UggsUK/

モンブラン 万年筆

09.12.2014. 07:15
で実際 場合どんなに そのあとそのまで他の{ユーザーへ|人|視聴者の誰かが知っているのに注意して理解していません |彼らは役立つことを訪問者アシストしますので、ここでそれが起こる発生 Biznesa augstskola Turība に行われます。 モンブラン 万年筆 http://www.mccann-cornetts.com/pages/mb.php

Christmas 2014 Nike Women Shox OZ Cheap Christmas 2014

08.12.2014. 11:00
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Women Shox OZ Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-oz-c-136.html Diddy Beats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/diddy-beats-headphones-c-5.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan Spizikes http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-jordan-spizikes-c-236.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan Big Ups On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-big-ups-c-61.html Sneaker LV Pas Cher 2015 http://solteclabs.com/sacsdesortie/sneaker-pas-cher--c-22.html Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 14 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-14-c-10.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Jordan 11 Retro Femme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-11-retro-femme-c-302.html Nike Women Nike Free TR Twist Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-women-nike-free-tr-twist-c-746.html

Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 7 Cheap Christmas 2014

05.12.2014. 19:29
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Women Air Jordan 7 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-7-c-48.html Christmas 2014 Nike Men Air Max 89 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-max-89-c-175.html Christmas 2014 Nike Kid Air Jordan 3.5 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-kid-air-jordan-3.5-c-30.html Toms Womens Hearts shoes Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-hearts-shoes-c-798.html Nike Free 2013 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-2013-c-292.html Nike Blazer Print Homme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-blazer-print-homme-c-285.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 13 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-13-c-5.html Toms Kids Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/toms-kids-c-806.html

Christmas 2014 Nike Men Shox TL Cheap Christmas 2014

01.12.2014. 12:55
Now YouTube videos quality is more improved and superior, thus Biznesa augstskola Turība that the cause that I am watching this video at at this point. Christmas 2014 Nike Men Shox TL Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-shox-tl-c-151.html

Parajumpers Mujeres High Fill Power soldes

31.10.2014. 09:30
I am John, how are you everybody? This post Biznesa augstskola Turība posted at this website is genuinely pleasant. Parajumpers Mujeres High Fill Power soldes http://architekt-fery.de/monclersale/parajumpers-mujeres-high-fill-power-c-69.html

Donne Canada Goose Solaris Parka Italia

27.10.2014. 23:07
Excellent, what a weblog it is! This webpage Biznesa augstskola Turība provides useful information to us, keep it up. Donne Canada Goose Solaris Parka Italia http://swissmedia-learning.ch/spaccioMoncler/donne-canada-goose-solaris-parka-c-17.html

Nodarbību saraksts