Aktualitātes>Noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2014./2015. studiju gada rudens semestrī

Noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2014./2015. studiju gada rudens semestrī (12)

Ir noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2014./2015. studiju gada rudens semestrī. Pateicamies visiem interesentiem par atsaucību, kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt rudens semestrī kādā no mūsu partneraugstskolām!

Visiem zemāk nosauktajiem studentiem lūdzam ierasties uz informatīvo sanāksmi 31. martā plkst. 11.50 (informācija latviešu valodā) plkst. 14.00 (informācija angļu valodā) C322. auditorijā:

  • Vladislav Yurkovskiy
  • Ajay Rampal
  • Akim Degtyarev
  • Inna Ostapenko

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: Imants.Bergs@turiba.lv 

27.03.2014

Komentāri

Hồng sâm Hàn Quốc baby là một sản phẩm được chế biến riêng để phù hợp với đặc điểm cơ thể của trẻ nhỏ. Sản phẩm được dùng hỗ trợ tối đa khả năng hấp thụ chất dinh dưỡng, tăng cường hoàn thiện hệ thống xương, cơ và trí thông minh còn non nớt của bé. Hồng sâm Hàn Quốc baby là loại hồng sâm dành cho trẻ em chiết xuất từ hồng sâm Hàn Quốc, pha chế thêm đường glucose, và loại bột dinh dưỡng dành riêng cho trẻ em bổ sung một số loại vitamin có mùi vị đặc trưng và kích thích vị giác của trẻ nhỏ.

バーバリー コート アウトレット

17.01.2015. 17:39
I 訪問を支払う 日々 一部 ブログとブログのコンテンツを、しかしこの Webサイト プレゼント 機能 書き込み Biznesa augstskola Turība 。 バーバリー コート アウトレット http://www.sdbor.edu/main/burberryoutlet.html

Uggs Bailey Bow

02.01.2015. 00:19
Hi all, here every one is sharing these familiarity, so it fastidious to read this web site Biznesa augstskola Turība , and I used to go to see this blog every day. Uggs Bailey Bow http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/UggBailey/

Nike Free 4.0 V2 pas cher

18.12.2014. 20:59
Biznesa augstskola Turība Nike Free 4.0 V2 pas cher http://contribee.com/sortienike/nike-free-4.0-v2-c-36.html Sac à Epaule Longchamp Pliage Classique 2015 http://studsjfc.com/sacspaschers/sac-à-epaule-longchamp-pliage-classique-c-51.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan Jumpman On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-jumpman-c-74.html Christmas 2014 Nike Women Nike Free 4.0 V2 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-women-nike-free-4.0-v2-c-113.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Max 90 Nouveau Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-90-nouveau-c-223.html Air Jordan 5 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-jordan-5-c-390.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Women Air Jordan 8 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-women-air-jordan-8-c-669.html Femme LV Pas Cher http://solteclabs.com/sacspaschers/femme-pas-cher--c-2.html

モンブラン ボールペン

03.12.2014. 03:03
楽しい何YouTubeのビデオをそれはある! リマーカブル、私は|それスキ愛さ、と私は、このYouTubeに共有していますすべての私と記録 仲間 Biznesa augstskola Turība 。 モンブラン ボールペン http://diogene99.com/ballpen.php

Cyber Monday 2014 Air Force one Low Femme sale

27.11.2014. 00:29
continuously i used to read smaller articles or reviews Biznesa augstskola Turība that as well clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading at this time. Cyber Monday 2014 Air Force one Low Femme sale http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-force-one-low-femme-c-233.html

Mens Air Max 2010

23.11.2014. 04:19
This Biznesa augstskola Turība will help the internet viewers for setting up new weblog or even a weblog from start to end. Mens Air Max 2010 http://james-team.ch/discountnike/mens-air-max-2010-c-80.html

Nike Women Shox R3 sale

18.11.2014. 02:42
Good way of describing, and nice article Biznesa augstskola Turība to take data regarding my presentation topic, which i am going to deliver in school. Nike Women Shox R3 sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-shox-r3-c-140.html

フェラガモ バレッタ

08.11.2014. 19:22
私は本当に午前このブログWebサイト 満足 一目読み取るするためにどの%記事を**** これらの種類のような 提供するためのおかげで、事実 *%運びで構成されていますのトンたくさん 便利情報。 フェラガモ バレッタ http://tellingreads.com/ferragamooutlet/-c-1062.html

Nodarbību saraksts