Aktualitātes>Noslēdzies konkurss Erasmus+ stipendijām praksei ārvalstīs

Noslēdzies konkurss Erasmus+ stipendijām praksei ārvalstīs (0)

Ir noslēdzies konkurss Erasmus+ stipendijām praksei ārvalstīs. Paldies visiem interesentiem par lielo atsaucību un aktivitāti, kā arī apsveicam tos, kuri ieguvuši stipendijas. Konkursa rezultātā Erasmus+ stipendijas iegūst sekojoši studenti:

Diyor

Sultanaev

UMA1D

Smaria

Simon

UMA2D

Heorhii

Mynko

UVA2D

Rūdolfs

Prauliņš

KML1

Karyna

Voinich

UMA1D

Chavi

Dodeja

SMA1

Kristina

Nesterova

UMA1

Pragish Lal

Nerthethil

UMA1D

Albin

Augustine

UMA1D

Sharmeen Ara

Haque

UMA1D

Nodir

Karimov

UMA1D

Otabek

Zakirov

STA1D

Diyora

Mannonova

STA1D

Shaji

Vijayan

UMA2D

Ambar

Mehrotra

UMA1D

Arjun

Avanekattil Chandran

UMA1D

Kristīne

Molodkina

STL2

Tushar

Parnami

UMA1D

Vivek

Vinayak

UMA1D

Viktoriia

Cherniavska

STA2

Ankita

George

UMA1D

Brunda

Naveen

UMA1D

Harikrishnan

Madathilveettil Sasikumar

UMA1

Libin George

.

UMA1D

Bharath Kumar

Moorthy

UMA1D

Yulia

Pereverzeva

SKA2

Sanjar

Khodjaev

UVA2

Ana

Nadiradze

SMA1D

Elsanam

Sabirova

SMA1D

Anju

Alex

UMA2D

Sivins

Kadakath Silvester

UMA1D

Nandhu

Pulickasseriyil Soman

UMA1D

Reshma Rahul

Kuttikattuparambil

UMA2D

Aziz

Ermatov

STA1D

Harpreet Singh

Lohat

UMA1D

Shakhnoza

Tulyaganova

STA2D

Rohan

Bhardwaj

UMA2D

Kamila

Kholdarova

UVA2

Linda

Allas

STA2

Nikhil

Muniraju

UMA1D

Sarveswara Kumaran

Vijaya Kumar

UMA2D

Baggio Christy

Antony

UMA2D

Sagar

Solanki

UMA1

Innocent Ehidiamhen

Isirajie

UMA1D

Sherzod

Ochilov

STA1D

Darya

Rzhautsava

STA3D

Rahul

Sharma

UMA2D

Khurshid

Adilov

STA2D

Aleksandra

Mikulova

STL3

Rajdeepsinh Bharatsinh

Mahida

UMA1D

Sumeet

Solanki

UMA1

Punnarao

Thummala

UMA1D

Varun Kumar

Gummadipudi

UMA1D

Abdullajon

Narimanov

STA1D

Ajay

Raju

UMA2D

Ashish

Parappallil Ravi

UMA2D

Sunity

Chaudhary

SMA1D

Clinto

Johnson

UMA2D

Khanzada

Sandibaeva

STA1D

Blesso

Mariappan

UMA2D

Amit Kumar

.

UMA2D

Yohan Lakshan

De Silva

SKA1

Elīna

Kudrja

STA1

Darja

Masļakova

STA2

Santa

Zvirgzdiņa

STL3

Manali Sharadkumar

Gaudani

SKA1D

Anna

Shchehula

UMA1D

Mudassir Arafat UMA1
Daniil Khatskevich UMA1
Maryia Korzun UMA1D
Dipin Lal Thankarajan Yamuna Rani UMA1D
Daviti Alimbarashvili UMA1

27.03.2019

Komentāri

Nodarbību saraksts