Aktualitātes>Noskaidrots Biznesa tīģeris 2014. Turības simpātijas iekaro Mārupe Wake Park valdes loceklis Kristaps Gredzens

Noskaidrots Biznesa tīģeris 2014. Turības simpātijas iekaro Mārupe Wake Park valdes loceklis Kristaps Gredzens (7)

Laikraksta Dienas Bizness un speciālistu darba portāla Cvmarket.lv organizētajā konkursā Biznesa tīģeris 2014 uzvar Jurģis Sedlenieks, SmartLynx Airlines viceprezidents komercjautājumos.

Biznesa augstskolas Turība simpātijas iekaroja Mārupe Wake Park (SIA Beng) valdes loceklis Kristaps Gredzens. Viņu sveica Turības profesore un Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Vita Zariņa, pasniedzot balvu un iespēju apmeklēt studiju kursu Konkurētspējas vadība.

 

Plašāka informācija par aizvadīto pasākumu un foto www.db.lv.

18.06.2014

Komentāri

really nice post admin thanks for this.

Discount Oakley Sunglasses

30.03.2015. 07:29
coach handbags Oakley Sunglasses Sale cheap ray ban sunglasses Discount Oakley Sunglasses http://ok.outletonlinesale.com/

Cheap Nike Women Air Max 2009 Free shipping 2015

18.02.2015. 06:44
If you want to get a good deal from this Biznesa augstskola Turība then you have to apply these strategies to your won blog. Cheap Nike Women Air Max 2009 Free shipping 2015 http://cakenj.com/2014nike/nike-women-air-max-2009-c-164.html

モンクレール ダウン メンズ

07.02.2015. 10:09
この記事 Biznesa augstskola Turība です真に A 素敵 1それ役立ち新しいウェブ 視聴者 |ブログのに賛成のために願って、。 モンクレール ダウン メンズ http://www.inbevbailletlatour.com/caps/moncleroutlet.html

バーバリー マフラー

23.01.2015. 23:06
あなたの方法の記述これで執筆の作品 Biznesa augstskola Turība をすべての全部すべて |実際には|で実際|真|真に} 楽しい気難しい、{すべて|一人一人がができる|のことができるように| 楽々 理解するそれを意識して、どうもありがとう。 バーバリー マフラー http://www.tfo.org/CFIDE/burberrymuffler.html

Pochette Pas Cher Pas Cher 2014

07.12.2014. 01:12
Biznesa augstskola Turība Pochette Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/pochette-pas-cher-c-10.html Escarpins Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/escarpins-pas-cher-c-15.html Ceintures Pas Cher en vente http://abc.com/louisvuittonsacs/ceintures-pas-cher-c-21.html Carte et porte-clés Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/carte-et-porte-clés-pas-cher-c-6.html Mocassins Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/mocassins-pas-cher-c-34.html Portefeuille Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/portefeuille-pas-cher-c-42.html Escarpins Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/escarpins-pas-cher-c-15.html Kate Spade Iphone Sortie 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/kate-spade-iphone-sortie-c-46.html

Cheap Nike Men Air Jordan 1

22.11.2014. 23:42
Every weekend i used to go to see this website Biznesa augstskola Turība , as i wish for enjoyment, as this this website conations actually pleasant funny stuff too. Cheap Nike Men Air Jordan 1 http://alpina-salouf.ch/nikeairmaxuk/nike-men-air-jordan-1-c-409.html

Nodarbību saraksts