Aktualitātes>Nākamā Atvērto durvju diena Turībā - 19.jūnijā

Nākamā Atvērto durvju diena Turībā - 19.jūnijā (9)

19. jūnijā plkst.18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz kārtējo Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājums par studiju procesu, kā arī studentu dzīvi šajā augstskolā. Tāpat arī tiks piedāvāta iespēja iejusties studenta dzīvē, apskatot studentu pilsētiņu - lekciju auditorijas, Biznesa inkubatoru, sporta zāli, TV studiju, bibliotēku, studentu viesnīcu, kafejnīcas, Studējošo pašpārvaldes biroju.

Interesenti Turībā tiks gaidīti ciemos vēl visu vasaru, no jūnija līdz augustam. Precīza informācija par atvērto durvju dienām un plkst. laikiem atrodama augstskolas mājas lapā www.turiba.lv.

Šogad Biznesa augstskola Turība, kā pirmā augstskola Baltijā, saviem studentiem piedāvā praktiskās studijas – jaunu metodi, kā apgūt biznesa iemaņas topošajiem speciālistiem uzņēmējdarbībā. Idejas pamatā ir dot iespēju ikvienam studentam uzsākt vai turpināt savu biznesu un darboties praktiski. Praktiskās studijas tiek īstenotas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes bakalaura studiju programmā Uzņēmumu vadība un atšķiras no standarta studiju programmas ar to, ka topošajiem uzņēmējiem jāveido savs uzņēmums un reāli jāveicina tā attīstība.Savukārt, Sabiedrisko attiecību fakultātē turpmāk varēs apgūt žurnālistiku. Studiju laiku studenti turpmāk pavadīs plecu pie pleca ar mediju profesionāļiem – žurnālistiem, izdevumu un projektu vadītājiem.


Pārējās Atvērto durvju dienas augstskolā notiks:

  • 27. jūnijā plkst. 18.00
  • 13. jūlijā plkst. 12.00
  • 25. jūlijā plkst. 18.00

Maģistriem

  • 9. jūlijā plkst. 19.00
  • 6. augustā plkst. 19.00



Aicini iepazīt Turību arī savējos!

12.06.2013

Komentāri

obat kuat

16.11.2017. 15:13
Introduce me blogging indonesia want to visit on your website and read the contents of article useful for me, if any time please visit our website 
nice post

Occhiali da Sole oakley

12.04.2015. 15:53
If you would like to get a good deal from this Biznesa augstskola Turība then you have to apply these methods to your won webpage. Occhiali da Sole oakley http://www.tubecityims.com

Oakley Vault

07.01.2015. 04:40
oakley sunglasses oakley sunglasses Oakley Sunglasses oakley sunglasses Oakley Vault http://www.sunglasseshut-ok.pw/

100% authentique 2014 Noël Nike LunarEclipse

14.12.2014. 22:00
Biznesa augstskola Turība 100% authentique 2014 Noël Nike LunarEclipse http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-lunareclipse-c-325.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan TC Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-tc-c-92.html 100% authentique 2014 Noël Nike Zoom Lebron X Low Mens Shoes http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-zoom-lebron-x-low-mens-shoes-c-385.html 100% authentique 2014 Noël Nike Free 3.0 V3 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-3.0-v3-c-298.html nike free run 3.0 V5 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/nike-free-run-3.0-v5-c-10.html Adidas M attitude http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-m-attitude-c-8.html J3 + J4 Limited Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/j3--j4-limited-c-393.html Adidas NZA Shell http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-nza-shell-c-46.html

Nike Kid Air Jordan 12 Christmas 2014

12.12.2014. 02:03
Biznesa augstskola Turība Nike Kid Air Jordan 12 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-kid-air-jordan-12-c-220.html cheap 2014 Dr Dre Beats Mixr http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-dr-dre-beats-mixr-c-9.html Dr Dre Beats Executive sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-executive-c-6.html Nike Air Jordan Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/nike-air-jordan-c-616.html Christmas 2014 Nike Men Air force 1 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-force-1--c-96.html 2014 Adidas Rod Laver Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-rod-laver-c-23.html Adidas EQT Shoes http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-eqt-shoes-c-21.html Christmas 2014 Nike Air Jordan 2014 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-air-jordan-2014-c-1.html

Moncler Cappotti Donna

04.11.2014. 17:21
I always used to study piece of writing Biznesa augstskola Turība in news papers but now as I am a user of internet therefore from now I am using net for articles or reviews, thanks to web. Moncler Cappotti Donna http://swissmedia-learning.ch/MoltoMonclerAlpin/moncler-cappotti-donna-c-25.html

Nike men Air Jordan 2 pas cher

03.11.2014. 21:37
I and my mates watch the football game clips at YouTube always, for the reason that they have in nice quality Biznesa augstskola Turība . Nike men Air Jordan 2 pas cher http://freuddental.com/nikeairmax2012/nike-men-air-jordan-2-c-50.html

Nike Men Air Max 95

28.10.2014. 05:26
What's up, its fastidious article Biznesa augstskola Turība concerning media print, we all be aware of media is a fantastic source of information. Nike Men Air Max 95 http://brecht-kroell.de/nike2014/nike-men-air-max-95-c-48.html

Nodarbību saraksts