Aktualitātes>Mūsējiem uzvara ALDARIS LBL

Mūsējiem uzvara ALDARIS LBL (10)

Ar otro uzvaru šosezon iepriecināja mūsu LBL basketbolisti. Spēlē, kura ritēja „punkts punktā” ar 80 pret 77, tika pārspēti pieredzējušākie BK JELGAVA basketbolisti. Spēles pēdējā minūtē mūsējo pārsvars lielākoties turējās 3-5 punktu robežās, jelgavniekiem pietuvojoties līdz -1 tikai trīs sekundes līdz spēles beigām, tomēr pārsvaru izdevās noturēt.

Mūsu basketbolisti jau atkārtoti pierādījuši, ka, noskaņojoties cīņai un parādot cīnītāju raksturus, kas sevišķi izpaužas cīņās par atlēcošajām bumbām, ceļu negriezīs nevienam pretiniekam. Līdzšinējās spēlēs to izdevies pierādīt gan pret pagājušās sezonas bronzas medaļniekiem BK VALMIERA basketbolistiem (divreiz), gan Liepājas un BARONS KVARTĀLS basketbolistiem. Tāpēc arī līdzjutēji un kluba atbalstītāji gaida bezkompromisa cīņu absolūti visās spēlēs, un tad arī gaidītā veiksme mūs nepametīs.

Uzvarā pret jelgavniekiem Jānis Antrops mūsējo labā guva 22 punktus, izcīnīja 13 bumbas zem groziem un izprovocēja 10 pretinieku piezīmes. Matīss Rudmiezis un Mārtiņš Vīņauds pievienoja pa 12 punktiem.

22.11.2013

Komentāri

mike

05.11.2016. 11:41
Good Post. Please keep updating your posts on daily basis. Users like me are eagerly waiting for them.

サマンサタバサ アウトレット

15.04.2015. 23:58
のような内容自分、単に 進むこのサイト Biznesa augstskola Turība 日常 申し出それは提供する理由でプレゼントを 機能の内容のおかげで、 サマンサタバサ アウトレット http://www.campbellresources.net/

オークリー サングラス アウトレット

02.04.2015. 03:31
At this moment I am going away to do my breakfast, when having my breakfast coming over again to read more news Biznesa augstskola Turība . オークリー サングラス アウトレット http://www.greenskeeper.org

モンクレール ダウン メンズ

16.02.2015. 13:13
に賛成私学業 理由 I 常時 |取得をダウンロードするために使用ユーチューブからビデオ講義、として |シンプル|トラブルフリー|簡単なことが容易であるという理由で。 モンクレール ダウン メンズ http://www.kvgn.nl/shared/moncleroutlet.html

Cheap Carmine 6s

03.01.2015. 00:24
Hi there everyone, I know YouTube video carries fewer bytes of memory due to that its quality is bad, however this YouTube video has wonderful picture quality Biznesa augstskola Turība . Cheap Carmine 6s http://www.hopwc.org/jordan.php

mont blanc pens for sale

20.12.2014. 00:39
Now I am going to do my breakfast, after having my breakfast coming over again to read other news Biznesa augstskola Turība . mont blanc pens for sale http://www.mont-blanc-pens.us.com/

Adidas Vulcanized boot

16.12.2014. 19:59
Biznesa augstskola Turība Adidas Vulcanized boot http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-vulcanized-boot-c-13.html Sac à Epaule Longchamp Pliage Petit pas cher http://studsjfc.com/sacspaschers/sac-à-epaule-longchamp-pliage-petit-c-48.html 2014 Nouvelle Collection Noël J3 + J4 Limited Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/j3--j4-limited-c-393.html Nike Men Nike Free 3.0 V2 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-men-nike-free-3.0-v2-c-726.html Nike LunarGlide 4 Homme pas cher http://contribee.com/nike2014/nike-lunarglide-4-homme-c-9.html Portefeuille LV 2015 http://solteclabs.com/acheterdessacs/portefeuille-pas-cher--c-37.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan TC Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-tc-c-92.html Christmas 2014 Nike Men Nike Free 3.0 Run 2S On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-3.0-run-2s-c-106.html

cheap lebron 11

13.12.2014. 20:32
This post Biznesa augstskola Turība provides clear idea in favor of the new users of blogging, that truly how to do running a blog. cheap lebron 11 http://www.hopwc.org/getconnected/sale.php

Bottines LV pas cher

07.12.2014. 22:59
Biznesa augstskola Turība Bottines LV pas cher http://solteclabs.com/acheterdessacs/bottines-pas-cher--c-64.html cheap 2014 Dr Dre Beats Pro http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-dr-dre-beats-pro-c-11.html Roshe Run 2014 Homme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/roshe-run-2014-homme-c-266.html Christmas 2014 Nike Women Shox R5 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-shox-r5-c-148.html 2014 Nouvelle Collection Noël Femme UGG Annaliza Noël Prix Plancher http://apcamm.org/ugg2014/femme-ugg-annaliza-c-20.html Sac à Epaule France http://studsjfc.com/sacspaschers/sac-à-epaule-c-65.html Nike Air Force 1 2014 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-air-force-1-2014-c-95.html Nike Women Nike Free 4.0 V2 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-women-nike-free-4.0-v2-c-113.html

2014 Hot Sell Beats sale

05.12.2014. 22:53
Biznesa augstskola Turība 2014 Hot Sell Beats sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-hot-sell-beats-c-22.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Free 6.0 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-6.0-c-306.html Nike men Air Jordan 2 Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-2-c-16.html Christmas 2014 Nike Men Air Max 2009 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-max-2009-c-163.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Jordan 3.5 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-3.5-c-391.html Monster Tron T1 Daft Punk http://harisafafihijab.com/monsterbeats/monster-tron-t1-daft-punk-c-40.html Nike Women Shox R6 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-women-shox-r6-c-150.html Nike Kid Air Jordan 8 Airforce 1 Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-kid-air-jordan-8-airforce-1-c-49.html

Nodarbību saraksts