Aktualitātes>Mūsējiem uzvara ALDARIS LBL

Mūsējiem uzvara ALDARIS LBL (0)

Ar otro uzvaru šosezon iepriecināja mūsu LBL basketbolisti. Spēlē, kura ritēja „punkts punktā” ar 80 pret 77, tika pārspēti pieredzējušākie BK JELGAVA basketbolisti. Spēles pēdējā minūtē mūsējo pārsvars lielākoties turējās 3-5 punktu robežās, jelgavniekiem pietuvojoties līdz -1 tikai trīs sekundes līdz spēles beigām, tomēr pārsvaru izdevās noturēt.

Mūsu basketbolisti jau atkārtoti pierādījuši, ka, noskaņojoties cīņai un parādot cīnītāju raksturus, kas sevišķi izpaužas cīņās par atlēcošajām bumbām, ceļu negriezīs nevienam pretiniekam. Līdzšinējās spēlēs to izdevies pierādīt gan pret pagājušās sezonas bronzas medaļniekiem BK VALMIERA basketbolistiem (divreiz), gan Liepājas un BARONS KVARTĀLS basketbolistiem. Tāpēc arī līdzjutēji un kluba atbalstītāji gaida bezkompromisa cīņu absolūti visās spēlēs, un tad arī gaidītā veiksme mūs nepametīs.

Uzvarā pret jelgavniekiem Jānis Antrops mūsējo labā guva 22 punktus, izcīnīja 13 bumbas zem groziem un izprovocēja 10 pretinieku piezīmes. Matīss Rudmiezis un Mārtiņš Vīņauds pievienoja pa 12 punktiem.

22.11.2013

Nodarbību saraksts