Aktualitātes>Mārketinga guru un vācu uzņēmējs Helmārs Rūdolfs stāstīs par to, kā gūt panākumus ikvienā dzīves jomā

Mārketinga guru un vācu uzņēmējs Helmārs Rūdolfs stāstīs par to, kā gūt panākumus ikvienā dzīves jomā (3)

Otrdien, 20. augustā, no plkst. 18.00 līdz 20.00  Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies vieslekcija „Prāts pār matēriju: kā izmantot savu potenciālu, lai gūtu panākumus visās dzīves jomās”. Vieslekciju vadīs veiksmīgs uzņēmējs, mārketinga guru, komunikāciju meistars un vairāku grāmatu autors Helmārs Rūdolfs (Helmar Rudolph) no Vācijas.

Vieslekcija ir bezmaksas. Vieslekciju apmeklēt aicinām studentus, augstskolas mācībspēkus, absolventus un citus interesentus!

Vācu uzņēmējs un lektors R. Helmārs ir pētījis senās zināšanas, kas agrāk bija pieejamas tikai nedaudziem un sniedza iespēju būt pašiem savas dzīves noteicējiem.

Uzņēmējs vieslekcijas laikā izskaidros galvenos principus, kurus ir nepieciešams izprast un ievērot, lai veiksmīgi varētu darboties biznesā, ģimenē un veidot savu dzīvi tieši tā, kā mēs to vēlamies. Vieslektors stāstīs, ko nozīmē pareizi domāt un kā virzīt domu, kas ir domas spēks un kādi ir septiņi hermētiskie principi.

Kā stāsta vieslekcijas iniciatore, uzņēmēja un SIA Annahouse īpašniece Agnese Irbe, „liela daļa no mums pazīst grāmatu „The Secret” vai „Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari”. Tieši par šīm tēmām runās arī  R. Helmārs un skaidros, kā darbojas kosmiskie likumi, parādīs tehniku, kā iemācīties domāt skaidri, soli pa solim, kā pareizi definēt vēlmes, mērķus un kā izmantot šīs zināšanas uzņēmējdarbībā un sadzīvē”.

Vieslekcija notiks angļu valodā un dalība tajā ir bez maksas.

Cilvēku skaits ierobežots. PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

SKATĪTIES ONLINE!

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Agnesi Irbi, rakstot uz e-pastu: agnese@annahouse.lv

Plašāka informācija par visām aktuālajām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām vieslekcijām un diskusijām atrodama www.turiba.lv sadaļā Dzīve augstskolā.

15.08.2013

Nodarbību saraksts