Aktualitātes>Mācību ekskursijas kļūst par STF vizītkarti

Mācību ekskursijas kļūst par STF vizītkarti (0)

Starptautiskā tūrisma fakultātes (STF) docētāji izmanto daudzveidīgas metodes mūsdienīga studiju procesa nodrošināšanā. Viena no efektīvākajām un studentu pozitīvi novērtētajām ir mācību gan ekskursijas uz viesmīlības nozares uzņēmumiem topošajiem tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadītājiem, gan viesošanās dažādās kultūras iestādēs lietišķo un rekreatīvo pasākumu organizatoriem.

Kā norāda STF docētāja Ruta Žvals, līdzšinējā pieredze liecina, ka viesmīlīgāko uzņemšanu nodrošina viesnīcas, kurās  strādā tā teikt "mūsējie" - STF absolventi. Kā īpaši pozitīvu piemēru vakara nodaļas studenti min ekskursiju uz viesnīcu ASTOR HOTEL RIGA, kur mūs  jau vēlā vakara stundā viesmīlīgi uzņēma un  ar viesnīcu iepazīstināja  STF trešā studiju gada studente Evija Racina, kuru Turība deleģēja ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual Studentu konsultatīvajā padomē.

 „Mācību ekskursijas kā vērtīgas atceras pirmie  STF absolventi, un gadu gaitā tās ir kļuvušas par sava veida fakultātes vizītkarti. Mācību ekskursijas uz viesnīcām ir abpusēji izdevīgi pasākumi, jo studenti organizētā veidā ar konkrētu mērķi dodas iepazīt labāko viesnīcu darbību, savukārt viesnīcas, sevi lieliski prezentējot, spēj piesaistīt sev praktikantus tūrisma sezonai vasaras mēnešos,” stāsta R. Žvals.

Mācību ekskursijas tiek organizētas gan pilna laika, gan nepilna laika studentiem.

   

31.03.2014

Nodarbību saraksts