Aktualitātes>Mācību ekskursijas kļūst par STF vizītkarti

Mācību ekskursijas kļūst par STF vizītkarti (14)

Starptautiskā tūrisma fakultātes (STF) docētāji izmanto daudzveidīgas metodes mūsdienīga studiju procesa nodrošināšanā. Viena no efektīvākajām un studentu pozitīvi novērtētajām ir mācību gan ekskursijas uz viesmīlības nozares uzņēmumiem topošajiem tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadītājiem, gan viesošanās dažādās kultūras iestādēs lietišķo un rekreatīvo pasākumu organizatoriem.

Kā norāda STF docētāja Ruta Žvals, līdzšinējā pieredze liecina, ka viesmīlīgāko uzņemšanu nodrošina viesnīcas, kurās  strādā tā teikt "mūsējie" - STF absolventi. Kā īpaši pozitīvu piemēru vakara nodaļas studenti min ekskursiju uz viesnīcu ASTOR HOTEL RIGA, kur mūs  jau vēlā vakara stundā viesmīlīgi uzņēma un  ar viesnīcu iepazīstināja  STF trešā studiju gada studente Evija Racina, kuru Turība deleģēja ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual Studentu konsultatīvajā padomē.

 „Mācību ekskursijas kā vērtīgas atceras pirmie  STF absolventi, un gadu gaitā tās ir kļuvušas par sava veida fakultātes vizītkarti. Mācību ekskursijas uz viesnīcām ir abpusēji izdevīgi pasākumi, jo studenti organizētā veidā ar konkrētu mērķi dodas iepazīt labāko viesnīcu darbību, savukārt viesnīcas, sevi lieliski prezentējot, spēj piesaistīt sev praktikantus tūrisma sezonai vasaras mēnešos,” stāsta R. Žvals.

Mācību ekskursijas tiek organizētas gan pilna laika, gan nepilna laika studentiem.

   

31.03.2014

Komentāri

Hồng sâm Hàn Quốc baby là một sản phẩm được chế biến riêng để phù hợp với đặc điểm cơ thể của trẻ nhỏ. Sản phẩm được dùng hỗ trợ tối đa khả năng hấp thụ chất dinh dưỡng, tăng cường hoàn thiện hệ thống xương, cơ và trí thông minh còn non nớt của bé. Hồng sâm Hàn Quốc baby là loại hồng sâm dành cho trẻ em chiết xuất từ hồng sâm Hàn Quốc, pha chế thêm đường glucose, và loại bột dinh dưỡng dành riêng cho trẻ em bổ sung một số loại vitamin có mùi vị đặc trưng và kích thích vị giác của trẻ nhỏ.

www.thatcouponmom.com

26.02.2017. 14:45
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.

グッチ バッグ

11.03.2015. 04:51
完全、除くこの執筆の作品 Biznesa augstskola Turība 提供 気難しい理解まだ。 グッチ バッグ http://www.ewon.com.au/log/gucci.html

bailey bow uggs women

24.01.2015. 21:22
Its my good fortune to visit at this blog Biznesa augstskola Turība and find out my required post along with video demo, that YouTube video and its also in quality. bailey bow uggs women http://www.astrologytoyou.com/EN/PinkBaileyBowUgg/

バーバリー コート

24.01.2015. 01:07
ワンダフル何 Webサイトそれは!このサイト Biznesa augstskola Turība 与える 便利 事実私たちに、それを維持する。 バーバリー コート http://www.sdbor.edu/main/burberryoutlet.html

100% authentique 2014 Noël Nike Air Mas 90 Hyp

22.01.2015. 22:00
Biznesa augstskola Turība 100% authentique 2014 Noël Nike Air Mas 90 Hyp http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/black-friday-nike-air-mas-90-hyp-c-445.html Ugg Kids Boots Discount 2015 Valentine's Day http://badchem.com/about/ugg-kids-boots-c-76.html 2015 Valentine's Day Ugg Bailey Bow Boot 2014 Cheap 2015 Valentine's Day http://regismarketing.com/cheapuggsale/ugg-bailey-bow-boot-2014-c-51.html Valentine's Day Cheap Jordan Melo M8 Official http://hilltonmotors.com/outlet/jordan-melo-m8-c-468.html 2015 Valentine's Day Nike Kid Air Jordan 4 Cheap 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-kid-air-jordan-4-c-33.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan 13 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-13-c-621.html 2015 Valentine's Day Nike Men Air Jordan 3.5 Cheap 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-3.5-c-31.html Valentine's Day Cheap Mens 2015 http://lostblog.net/shop/mens-c-77.html

Off UGG Bailey Bow Boots 3280 Valentine's Day Hot Sale

21.01.2015. 22:54
Biznesa augstskola Turība Off UGG Bailey Bow Boots 3280 Valentine's Day Hot Sale http://badchem.com/about/ugg-bailey-bow-boots-3280-c-73.html 100% authentique 2014 Noël Nike Zoom Elite 5 http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-zoom-elite-5-c-331.html Nike Women Air Jordan 5 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-5-c-43.html Dr Dre iBeats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-ibeats-headphones-c-29.html cheap Dr Dre Beats Studio NHL http://slgtllc.com/bydrestudio/dr-dre-beats-studio-nhl-c-26.html 100% authentique 2014 Noël Nike Air Max+ 2013 http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/--nike-air-max-2013-c-42.html Jordan 26 Discount 2015 Valentine's Day http://hilltonmotors.com/outlet/jordan-26-c-542.html Off Shox TL Valentine's Day Hot Sale http://hilltonmotors.com/outlet/shox-tl-c-489.html

Cheap Jordans Shoes

14.12.2014. 08:46
Your method of telling all in this paragraph Biznesa augstskola Turība is really good, all be able to effortlessly know it, Thanks a lot. Cheap Jordans Shoes http://www.hopwc.org/ip.php

uggs black friday sale

30.11.2014. 01:31
At this moment I am ready to do my breakfast, once having my breakfast coming yet again to read further news Biznesa augstskola Turība . uggs black friday sale http://www.ccaroyalraffle.com/En/UGGS-Black-Friday/

Toms Womens Stripe shoes soldes

09.11.2014. 22:19
I read this article completely about the comparison of most up-to-date and preceding technologies, it's amazing article Biznesa augstskola Turība . Toms Womens Stripe shoes soldes http://alpina-salouf.ch/nikeairmaxuk/toms-womens-stripe--shoes-c-503.html

Nike Men Shox Monster soldes

04.11.2014. 20:42
I have read so many Biznesa augstskola Turība regarding the blogger lovers but this paragraph is actually a nice piece of writing, keep it up. Nike Men Shox Monster soldes http://freuddental.com/nikeairmax2012/nike-men-shox-monster-c-166.html

Canada Goose Hybridge Hoody Giacche

02.11.2014. 19:19
Hello, constantly i used to check weblog posts here Biznesa augstskola Turība early in the break of day, for the reason that i love to find out more and more. Canada Goose Hybridge Hoody Giacche http://swissmedia-learning.ch/MonclerPiumini/canada-goose-hybridge-hoody-giacche-c-50.html

Nodarbību saraksts