Aktualitātes>LTV žurnāliste Ilze Nagla viesosies pie žurnālistikas specializācijas studentiem

LTV žurnāliste Ilze Nagla viesosies pie žurnālistikas specializācijas studentiem (7)

Otrdien, 29. oktobrī, LTV žurnāliste un raidījuma „Sastrēgumstunda” vadītāja Ilze Nagla viesosies pie SAF žurnālistikas specializācijas 1. studiju gada studentiem un stāstīs par pētniecisko žurnālistiku. Topošajiem speciālistiem būs iespēja arī uzzināt, kāda ir diskusiju raidījumu vadīšanas specifika. Tikšanās notiks Biznesa augstskolas Turība C204. auditorijā plkst.11.50.

 

Laipni gaidīti arī citi interesenti, kuri vēlas uzzināt vairāk par I.Naglas darba pieredzi!

23.10.2013

Komentāri

sasa

05.04.2015. 10:34
I needed to much obliged in your time for this sublime read!! I decidedly getting a charge out of every tad bit of it and I have you bookmarked to look at new stuff you weblog post. Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Jadwal MotoGP 2015  Cara Upload Video ke Youtube  Download BBM Untuk Android Versi Terbaru  Cara Membuat Email  Cara Instal Windows 7 So fortunes to run over your incredible online journal. Your online journal presents to me a lot of fun.. Good fortunes with the site. Jinpoker.com Agen Judi Poker Online dan Domino Online Indonesia Terpercaya  Cahayapoker.com Agen Judi Poker Dan Domino Uang Asli Online Terpercaya Indonesia  ituDewa.net Agen Judi Poker Domino QQ Ceme Online Indonesia • Nusantarapoker.com Agen Texas Poker Dan Domino Online Tanpa Robot Terpercaya

トリーバーチ アウトレット

02.04.2015. 19:48
I have read so many Biznesa augstskola Turība concerning the blogger lovers except this piece of writing is really a good article, keep it up. トリーバーチ アウトレット http://www.reproductivelawyer.com

バーバリー アウトレット コート

10.01.2015. 05:07
? Biznesa augstskola Turība 非常に良い私は何の記事、だけ 探していた。 バーバリー アウトレット コート http://www.phuketthairestaurant.net/burberry.html

Christmas 2014 Nike Men Shox TR On Sale

18.12.2014. 20:40
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Men Shox TR On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-shox-tr-c-156.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Men Air Jordan Big Ups Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-men-air-jordan-big-ups-c-677.html cheap Diddy Beats Headphones http://harisafafihijab.com/monsterbeats/diddy-beats-headphones-c-5.html 100% authentique 2014 Noël Nike Basketball http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-basketball-c-364.html Christmas 2014 Nike Men Dunk Low On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-dunk-low-c-97.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan XII Enfant http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-jordan-xii-enfant-c-196.html 2014 Adidas Holcombe Sale http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-holcombe-c-35.html 2014 Dr Dre Beats Solo HD 2.0 sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-dr-dre-beats-solo-hd-2.0-c-15.html

Cheap Uggs

13.12.2014. 22:21
What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious knowledge concerning unexpected feelings Biznesa augstskola Turība . Cheap Uggs http://www.astrologytoyou.com/EN/UGG/UggsUK/

モンブラン ボールペン 限定

24.11.2014. 05:18
プレゼント品質依存 記事 Biznesa augstskola Turība 、私はこのサイトのウェブページのウェブサイトを知っている 追加 データ、ウェブサイト、ウェブページ他があるこの スタッフ? モンブラン ボールペン 限定 http://diogene99.com/montblanc/

Monogram Idylle pas cher

31.10.2014. 20:38
I am actually grateful to the holder of this site Biznesa augstskola Turība who has shared this great article at at this place. Monogram Idylle pas cher http://architekt-fery.de/louisvuittonpascher/monogram-idylle-c-17.html

Nodarbību saraksts