Aktualitātes>Liepājas filiāli absolvē studiju programmas "Tiesību zinātne" studenti

Liepājas filiāli absolvē studiju programmas "Tiesību zinātne" studenti (0)

Sestdien, 17. maijā, Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē, Rīgas ielā 50, Liepājā, notika izlaidums, kur svinīgā un pacilājošā gaisotnē filiāli absolvēja 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmas "Tiesību zinātne" studenti.

Austākās izglītības diplomus saņēma Iveta Jākobsone, Maija Bartašēvica, Līga Jankēvica, Inga Raituma, Kirlis Polovenko un Kristaps Mītins.

Kā ierasts, izlaidums sākās ar Latvijas Republikas himnu. Apsveikuma vārdus  absolventiem veltīja Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa, pieredzes bagātā filiāles lektore un kvalifikācijas darbu vadītāja Iveta Golta un studentu kvalifikācijas darbu vadītājas Inga Vasermane un Tatjana Semjonova. Absolventus sveica arī filiāles pasniedzējs un zvērināts advokāts Edgars Golts. E. Golts veltīja ceļa vārdus un no sirds sveica jaunos jurista palīgus, gremdējās atmiņās par katru no absolventiem, kā arī mudināja visus neapstāties pie sasniegtā.

Izlaiduma laikā tika demonstrēti absolventiem veltīti nozaru profesionāļu video sveicieni.

Noslēgumā sekoja absolventu pateicības vārdi un ziedu pasniegšana lektoriem pateicībā par iegūtajām zināšanām un aizvadīto studiju laiku, kā arī kopīgi tika nodziedāta Biznesa augstskolas Turība himna.

Apsveicam un vēlam panākumus turpmākā dzīvē!

Foto: @EdgarsGolts

20.05.2014

Nodarbību saraksts