Aktualitātes>LIAA un Jēkabpils filiāle organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

LIAA un Jēkabpils filiāle organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” (0)

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, no šī gada 13. oktobra līdz 27. oktobrim Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē, Pasta ielā 1, Jēkabpilī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”.

Apmācību kursa ietvaros Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē tiks apmācīti 20 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti un potenciālie uzņēmēji, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī jaunie uzņēmēji, kam nepieciešama zināšanas savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

Intensīvajā apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības (apmācību kursu tēmas), kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi (apmācību programma). Studenti kursu laikā no ekspertiem uzzinās, kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Dalībai apmācību kursā var pieteikties:

  • augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību,
  • potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu, kā arī iemaņas, lai praktiski uzsāktu un attīstītu savu uzņēmējdarbību,
  • jaunie uzņēmēji, kas vēlas paplašināt savas iemaņas un stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju, uzņēmējdarbības uzsākšanas finanšu atbalsta instrumentu potenciālie un esošie klienti, kam nepieciešama zināšanu pilnveidošana savas inovatīvas biznesa idejas attīstībai.

Apmācību kursu tēmas

Apmācību programma

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām. Dalībnieku atlases kritēriji:

  • Reāla, inovatīva biznesa ideja,
  • Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 2014. gada 10. oktobrim.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Aizpildīta pieteikuma anketa
  • CV
  • Motivācijas vēstule, pamatojot gatavību uzsākt uzņēmējdarbību

Dokumentus ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”” atsūtīt uz e-pastu: iveta.linina@turiba.lv

Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli.

 

Papildu informācija:
Iveta Liniņa,
Projekta vadītāja, Biznesa augstskola Turība
E-pasts: iveta.linina@turiba.lv 
Mob. tālr.: 26306922

03.10.2014

Nodarbību saraksts