Aktualitātes>Konkurss "Vide inovācijām Latvijā"

Konkurss "Vide inovācijām Latvijā" (0)

Lai mudinātu studentus izzināt inovācijas jēdzienu, tā nozīmi, un atklātu tiem jaunas perspektīvas attiecībā uz iespējām inovāciju jomā, Latvijas augstskolu studenti aicināti piedalīties projektu konkursā "Vide inovācijām Latvijā", pretendējot uz godalgu 700 eiro apmērā.

Lai piedalītos konkursā, komandām jāsagatavo apraksts par kādu, viņuprāt, inovatīvu uzņēmumu Latvijā, pēc savas izvēles, raksturojot uzņēmuma darbības jomu, produktus, pakalpojumus, kurus uzņēmums piedāvā saviem klientiem, atspoguļojot jēdziena "inovatīvs" nozīmi izvēlētā uzņēmuma piemērā. Konkursa darbs var būt saistīts ar, piemēram, inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu konkrētā uzņēmumā, inovatīvu pieeju produktu izstrādē, uzņēmuma darbības formu, darba vidi utt.

Konkursa uzvarētāju darbs tiks publicēts laikrakstā "Dienas Bizness", tā aktualizējot studentu pētīto uzņēmumu un atspoguļojot to plašākā sabiedrībā un, iespējams, rosinot jaunas iniciatīvas inovāciju jomā.

NOLIKUMS

Darbi konkursam iesniedzami līdz 19. maija pulksten 12.00, sūtot uz e-pasta adresi: inovacijaskonkurss@liaa.gov.lv

Dalība bezmaksas.


Visi konkursa dalībnieki tiks aicināti arī uz divu dienu pasākumu "Inovācijas dienas studentiem", kurā pieredzējuši inovatīvu biznesa projektu īstenotāji un eksperti stāstīs par inovācijas jēdzienu un nozīmi uzņēmējdarbībā. Savukārt diskusijās un meistarklasēs ikvienam būs iespēja pārliecināties, ka inovācija ir radošs process un uzdrīkstēšanās īstenot savas idejas. Praktisku apliecinājumu tam jaunieši varēs gūt, viesojoties konkrētos uzņēmumos, kuros īstenots kāds inovatīvs projekts. Pasākums notiks 4. un 5. jūnijā atpūtas kompleksā "Minhauzena Unda" Saulkrastos. Dalība bezmaksas.

 

Kontaktinformācija:
Ilze Vanaga
Projektu vadītāja
Investīciju projektu departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039469, +371 29361647
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.vanaga@liaa.gov.lv

 

Konkursu rīko Latvijas Investīciju attīstības aģentūra projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

10.05.2014

Nodarbību saraksts