Aktualitātes>Konference jaunajiem uzņēmējiem un līderiem Uzrāviens 2013

Konference jaunajiem uzņēmējiem un līderiem Uzrāviens 2013 (0)

Ceturtdien, 28. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Rīgas domes konferenču zālē (Rīga, Rātslaukums 1) notiks konference Uzrāviens 2013, kuru jau septīto reizi rīko starptautiskā organizācija Junior Chamber International (JCI) Latvia. Šā gada Rīgas konferences tēma: dzimis Latvijā, audzis ārzemēs.

Konferences mērķis ir motivēt sabiedrību savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī parādīt konferences dalībniekiem uzņēmējdarbības iespējas Latvijā un to, kā uzņēmēji prot atrast Latvijai unikālas lietas un vērtības, ko iespējams veiksmīgi pārdot gan Latvijā, gan eksportēt.

Motivācija un ticība savai idejai un spējām ir svarīgi faktori uzņēmējdarbības uzsākšanai, tāpēc konference, kurā tiek piesaistīti pieredzējuši uzņēmēji ar saviem veiksmes stāstiem, palīdz auditorijai atrast katram sev būtiskas atbildes un motivāciju savas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Konferences laikā apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt sešus uzņēmējdarbības veiksmes stāstus un saņemt informāciju par līdzekļu piesaistīšanu uzņēmējdarbības uzsākšanai. Konferences vieslektori: B.Čipa-Ziemele Stenders, V.Brēdiķis Linearis, A.Trautmane Narciss, J.Palkavnieks Draugiem.lv grupa, J.Rozenblats iMedia (Mailigen), I.Zabrauska-Gailīte Hipotēku banka, J.Prūsis Rīgas dome, A.Priede-Sietiņa my place, I.Andersone GatewayBaltic, E.Domkins Arbo, A.Timofejevs Latvijas Jauno uzņēmēju centrs u.c. Un nobeigumā visi konferences dalībnieki varēs iesaistīties paneļdiskusijā Latvijas jauno uzņēmumu izaicinājumi un iespējas pievienotās vērtības radīšanā.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots. Reģistrācijas formu var atrast konferences mājas lapā.

Reģistrācija dalībai līdz 27.novembrim.

Sadarbībā ar: Hipotēku banka.

Konferenci atbalsta:GatewayBaltic, Rīgas dome, CV-Online, LTRK, SFK, Draugiem.lv grupa, Fazer, New Horizons, Stenders, Fromme.lv un OmNom.

Vairāk informācijas par Uzrāviens 2013: www.uzraviens.lv

 

Par JCI:

JCI ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 160 000 aktīvu biedru visā pasaulē. JCI misija ir veidot un palīdzēt veidoties globālajai sabiedrībai, piedāvājot iespēju jauniem cilvēkiem pilnveidot sevi, tādējādi radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

JCI Latvia ir organizācijas nacionālā nodaļa Latvijā, kas darbojas jau kopš 1994.gada ar nodaļu pārstāvniecībām Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī un 3 nodaļām Rīgā.

25.11.2013

Nodarbību saraksts