Aktualitātes>Kļūsti par brīvprātīgo un iesaisties World Trends Forum organizēšanā!

Kļūsti par brīvprātīgo un iesaisties World Trends Forum organizēšanā! (0)

World Trends Forum, kas norisināsies Rīgā 2014. gada 10. un 11. aprīlī un kuru atbalsta Rīgas dome, Latvijas Zinātņu akadēmija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, aicina brīvprātīgos iesaistīties pasākuma organizēšanā.

World Trends Forum ir vieta, kur dalīties ar viedokļiem par attīstības tendencēm enerģētikas, transporta, loģistikas, banku un plašsaziņas līdzekļu jomā. Forumā tiks apspriesta kultūru daudzveidības ietekme uz uzņēmējdarbību. Īpaša uzmanība tiks pievērsta korporatīvajai sociālajai atbildībai un sabiedrības ilgtspējīgai attīstībai.

Paredzams, ka forumā piedalīsies 150 pārstāvji no Eiropas, NVS un Āzijas uzņēmumiem un organizācijām. Foruma dalībnieki ir uzņēmumu vadītāji, tirdzniecības un rūpniecības kameru, asociāciju, riska kapitāla sabiedrību un investīciju fondu, kā arī valsts iestāžu pārstāvji.

Galvenie foruma oratori – pasaules intelektuālās elites pārstāvji:

  • Džeremijs Rifkins (Jeremy Rifkin) – slavens ekonomists, Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas padomnieks;
  • Dr. Patriks Diksons (Patrick Dixon) – futurologs, „Wall Street Journal” viņu nosaucis par „globālo pārmaiņu guru”, 15 grāmatu, kuras tulkotas 27 valodās, autors;
  • Džefrijs Hollenders (Geoffrey Hollender) – galvenais speciālists ilgtspējīgas attīstības un sociālās vienlīdzības jomās;
  • Simons Raits (Simon Wright) – „The Economist” galvenais eksperts “lielās naftas”,  metāla un slānekļa gāzes tirgus attīstības prognozēšanā.

Organizējot forumu, jūs varēsiet gūt pieredzi šādās jomās:

- dalība uzņēmuma sabiedriskajās attiecībās;
- tekstu, rakstu, informācijas presei sagatavošana;
- mājas lapas satura atjaunošana un sociālo tīklu pārraudzība;
- plašsaziņas līdzekļu datu bāzes izveide un papildināšana, plašsaziņas līdzekļu koordinēšana;
- sadarbība ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, ekspertiem un analītiķiem;
- foruma preses konferenču un pasākumu organizācija.

 

Ja jūs vēlaties iegūt nenovērtējamu pieredzi starptautiska pasākuma Worlds Trends Forum organizēšanā, mēs jūs gaidām! Foruma noslēgumā brīvprātīgie saņems World Trends Forum, kā arī tā partneru pasākuma - Astanas Ekonomikas foruma - sertifikātu.

Papildu informāciju par foruma programmu, dalībniekiem un tā norises vietu lūdzam skatīt vietnē www.world­trends­forum.com.

 

Kontaktpersona:
Olga Lapšina
Tālrunis: +371 26598186
E-pasts: olgavlapshina@gmail.com

03.03.2014

Nodarbību saraksts