Aktualitātes>Jēkabpilieši piecās dienās iegūst vērtīgas zināšanas par biznesa uzsākšanu

Jēkabpilieši piecās dienās iegūst vērtīgas zināšanas par biznesa uzsākšanu (5)

Jūnija vidū noslēdzies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles organizētais bezmaksas apmācību kurss „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursa laikā Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes pasniedzēji lasīja lekcijas un konsultēja projekta dalībniekus par viņu biznesa idejām.

Kursu noslēguma dienā, 20. jūnijā, visi dalībnieki parādīja jauniegūtās prasmes, prezentējot izstrādātās biznesa idejas.

Pasākumā piedalījās Jēkabpils domes pārstāve Ieva Lazdāne, AS Citadeles bankas uzņēmumu apkalpošanas menedžere Jeļena Vilkāja, Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum kredītprojektu vadītāja Zigrīda Mikāne, Jēkabpils Biznesa inkubatora vadītājs Matīss Krēsliņš, Biznesa augstskola Turība projekta vadītāja Iveta Liniņa, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas pārstāve Valda Kalniņa.

Kursu dalībnieki uzsvēra, ka šajā salīdzinoši īsajā kursiem veltītajā laikā viņi ieguvuši ļoti daudz praktiskajā darbā nepieciešamu zināšanu.

Divu nedēļu intensīvajā apmācību kursā ietilpa piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Studenti kursu laikā no ekspertiem uzzināja, kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Apmācību kurss tika organizēts projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma”  ietvaros, lai motivētu idejām bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā. To līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

 

Papildu informācija:
Iveta Liniņa
Biznesa augstskolas Turība, Projekta vadītāja
Tālr. 26306922
E-pasts: iveta.linina@turiba.lv

30.06.2014

Komentāri

sap

27.12.2017. 14:08
hi

バーバリー ブラックレーベル コート

10.01.2015. 01:07
うわ、品質はそれが何であるか! 理由主にYouTubeのビデオチュートリアル持ってない楽しい 機能、除くしかしこの Biznesa augstskola Turība はです本当に A 素敵品質のビデオ。 バーバリー ブラックレーベル コート http://www.yoikk.gov.tr/dosya/burberrycoat.html

Louis Vuitton France

19.12.2014. 00:01
Biznesa augstskola Turība Louis Vuitton France http://solteclabs.com/acheterdessacs/louis-vuitton-c-34.html Monster Diesel Vektr http://harisafafihijab.com/monsterbeats/monster-diesel-vektr-c-35.html LM Lattice France http://studsjfc.com/sacsneufs/lm-lattice-c-64.html Dr Dre Beats Wireless http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-wireless-c-2.html Air Max 2014 Flyknit Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-2014-flyknit-c-413.html Nike Free 2013 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/nike-free-2013-c-292.html Mocassins LV Pas Cher Mocassins LV Pas Cher France http://solteclabs.com/sacsdesortie/mocassins-pas-cher--c-15.html Christmas 2014 Nike Women Shox R4 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-r4-c-146.html

Ugg Bailey Bow Boots

16.12.2014. 22:34
Hi it's me Fiona, I am also visiting this website Biznesa augstskola Turība on a regular basis, this site is genuinely nice and the people are genuinely sharing good thoughts. Ugg Bailey Bow Boots http://www.ccaroyalraffle.com/en/UggBaileyBowBoots/

2012 Air Force 1 Gris

02.11.2014. 14:39
This post Biznesa augstskola Turība presents clear idea for the new visitors of blogging, that really how to do blogging and site-building. 2012 Air Force 1 Gris http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoess/2012-air-force-1-gris-c-235.html

Nodarbību saraksts