Aktualitātes>Jaunos uzņēmējus un mentorus aicina pieteikties mentoringa programmai

Jaunos uzņēmējus un mentorus aicina pieteikties mentoringa programmai (1)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos bezmaksas mentoringa programmai, kurā topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt mentora - pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

LIAA mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un individuāli pielāgotus mentoringa pakalpojumus jaunajiem uzņēmējdarbības uzsācējiem. Pieredzējušie uzņēmēji šajā programmā kļūs par mentoriem jaunajiem uzņēmējiem, tādējādi nodrošinot, ka abas puses iegūst ko jaunu: mentoriem būs iespēja dalīties savā pieredzē, savukārt pieredzes pārņēmējiem būs iespēja gūt zināšanas un prasmes, kā augt pašiem un attīstīt savu uzņēmumu.

Dalībai mentoringa programmā var pieteikties:

  • pieredzes pārņēmēji - jaunie uzņēmēji (uzņēmums nav vecāks par 5 gadiem), aizpildot pieredzes pārņēmēja pieteikumu
  • mentori - pieredzējušie uzņēmēji (ne mazāk kā 5 gadu pieredze uzņēmējdarbībā), aizpildot mentora pieteikumu

2014. gadā tiks realizētas divas mentoringa programmas, kas norisināsies līdz oktobrim. Pirmajai programmai interesenti aicināti pieteikties līdz 23. maijam, aizpildot elektronisko pieteikumu www.facebook.com/MentoringaProgramma vai www.turiba.lv.

Mentoringa programma tiek īstenota LIAA realizētās „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

 

21.05.2014

Nodarbību saraksts