Aktualitātes>Izveido SWOT analīzi Latvijai un iegūsti balvā EUR 1000!

Izveido SWOT analīzi Latvijai un iegūsti balvā EUR 1000! (0)

Lai motivētu topošos nozaru speciālistus domāt globālā mērogā, analizēt un apzināties Latvijas stiprās puses un iespējas, kā arī lai radītu Latvijai konkurētspējīgu piedāvājumu attīstībai nākamo 15 - 20 gadu periodam, Biznesa augstskola Turība studējošos aicina piedalīties konkursā „Izveido SWOT analīzi Latvijai”. Viens konkursa dalībnieks, kura veidotā SWOT analīze Latvijai izcīnīs augstāko žūrijas novērtējumu, balvā saņems EUR 1000. Studentu darbi tiks gaidīti līdz 2014. gada 1. aprīlim.

Konkursā  aicināts piedalīties ikviens Biznesa augstskolas Turība studējošais!

Lai piedalītos konkursā, studentam līdz 2014. gada 1. aprīlim uz augstskolas konkursa kontaktpersonas Sintijas Seglenieces e-pastu sintija.segleniece@turiba.lv jānosūta paša veikta Latvijas SWOT analīze.

2014. gada 17. aprīlī, kad Turības telpās notiks konkursa „Izveido SWOT analīzi Latvijai” noslēgums, 10 labāko darbu autori cīnīsies par galveno balvu un  klātienē žūrijas komisijai prezentēs veikto analīzi par Latviju.

NOLIKUMS

Papildus informāciju par konkursa norisi iespējams saņemt, zvanot pa tālruni 67606102 vai rakstot uz e-pastu: sintija.segleniece@turiba.lv

29.03.2014

Nodarbību saraksts