Aktualitātes>Izsludināts konkurss studijām dubultā diploma programmā

Izsludināts konkurss studijām dubultā diploma programmā (12)

Līdz š. g. 11 martam izsludināts konkurss uz 15 studiju vietām dubultā diploma programmās 2013./2014. studiju gadā.

Konkursā drīkst piedalīties profesionālā bakalaura studiju programmas “Tiesību zinātnēs” 2. studiju gada pilna laika studenti, profesionālā bakalaura studiju programmas “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” 2. studiju gada pilna laika studenti, profesionālā bakalaura studiju programmas “Uzņēmējdarbības vadība” 2. studiju gada pilna laika studenti, profesionālā bakalaura studiju programmas “ Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība” 2. studiju gada pilna laika studenti, profesionālā bakalaura studiju programmas „Starptautiskās komunikācijas vadība 2.studiju gada studenti  kuri:

- studiju kursu “Lietišķā svešvaloda (angļu)” apgūst augstākā līmeņa grupā;
- nav studiju parādu par iepriekšējo studiju periodu;
- nav finansiālu saistību pret augstskolu;
- vidējais vērtējums par iepriekšējo studiju periodu nav mazāks par 7 ballēm;
- saskaņā ar „ Nolikuma par studiju kārtību dubultā diploma un divpusējās apmaiņas programmās ” 2.4.3. punktu fakultātes var noteikt papildus kritērijus studentu atlasei.

Papildu noteikumi Starptautiskā tūrisma fakultātes studentiem atrodami BATIS.


Vērtēšanas kritēriji:

- studenta vidējā atzīme par iepriekšējo studiju periodu;
- studenta atzīme svešvalodā;
- fakultāšu papildus noteiktā kritērija izvērtēšana.

 

Studiju vietas programmām 2013./2014. studiju gadam:

- profesionālā bakalaura studiju programmā “Tiesību zinātnes”- 1 vieta studijām University of Abertay Dundee;
- profesionālā bakalaura studiju programmā “uzņēmējdarbības vadība” - 1 vieta studijām University of Abertay Dundee, 2 vietas studijām La Rochelle Business School, 2 vietas studijām Cesine Business School;
- profesionālā bakalaura studiju programma “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” - 2 vietas studijām Ming Chuan University, 2 vietas studijām Normandy Business School, 2 vietas studijām La Rochelle Business School;
- profesionālā bakalaura studiju programma „Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība” - 2 vietas studijām Glamorgan University;
- profesionālā bakalaura studiju programma „Starptautiskās komunikācijas vadība” - 1 vieta studijām Dogus University.

 

Pieteikumu konkursam jāiesniedz līdz 2013. gada 11. martam.

 

Studenti, kuri vēlas pretendēt uz studiju vietu dubultā diploma programmā, iesniedz pieteikumu Starptautiskās sadarbības nodaļas A201. vai A215. kabinetā vai pa e-pastu Imants.Bergs@turiba.lv.

Papildu prasības Starptautiskā tūrisma fakultātes studentiem atlasei programmā publicētas BATIS.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 20. martam, tos publicējot augstskolas interneta lapā www.turiba.lv un pie fakultāšu ziņojumu stendiem.

25.02.2013

Komentāri

Cửa Hàng Sâm Yến Thịnh Phát xin giới thiệu các loại bánh trung thu yến sào 2017 đặc biệt thơm ngon
➢ Cao hồng sâm Hàn Quốc Cheong Kwan Jang Royal là sản phẩm Hồng sâm 6 năm tuổi được sản xuất bởi tập đoàn Nhân sâm Hàn quốc (KGC). Đây là thương hiệu hồng sâm được chính phủ Hàn Quốc công nhận và bảo trợ. ➢ Cheong Kwan Jang được Văn phòng độc quyền chính phủ chính thức đưa vào năm 1940 để phân biệt các sản phẩm nhân sâm sản xuất dưới sự kiểm soát chặt chẽ của Nhà nước với các sản phẩm do tư nhân sản xuất và hàng giả, hàng nhái (chữ Cheong Kwan Jang có nghĩa là "chính phủ công nhận, hàng uy tín, đóng hộp tại hãng xưởng được chính phủ công nhận”). ➢ Hồng sâm Cheong Kwan Jang được bầu chọn và nhận được nhiều giải thưởng: - Thương hiệu được người tiêu dùng Hàn Quốc tin cậy. - Thương hiệu số 01 trong ngành công nghiệp thực phẩm Hàn Quốc - Thương hiệu hàng đầu trong ngành thực phẩm chăm sóc sức khỏe. - Sản phẩm Millenium (Hoàng Kim) của Hàn Quốc. - Tên sản phẩm: Cao tinh chất hồng sâm KGC 100%.
Cửa Hàng Sâm Yến Thịnh Phát xin giới thiệu các loại bánh trung thu yến sào 2017 đặc biệt thơm ngon .Bánh trung thu yến sào bán tại cửa hàng là sản phẩm của công ty nhà nước Yến Sào Khánh Hòa

opera mini pc dowload

25.04.2017. 10:08
nice post

opera mini pc dowload

25.04.2017. 10:07
nice post

mobdro for pc,mobdro for pc,

28.02.2017. 08:56
nice

2014 Nouvelle Collection Noël Nike Women Air Jordan 3.5 Noël Prix Plancher

20.01.2015. 09:29
Biznesa augstskola Turība 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Women Air Jordan 3.5 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-women-air-jordan-3.5-c-648.html 2015 Valentine's Day Nike Men Air Jordan Hydro Cheap 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-hydro-c-73.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Blazer Mid Homme Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-blazer-mid-homme-c-260.html 2015 Valentine's Day Nike Men Air Jordan 3.5 Cheap 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-3.5-c-31.html Nike Women Air Jordan 13 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-13-c-7.html Oakley C Six sale http://harisafafihijab.com/boomies/oakley-c-six-c-535.html 2015 Valentine's Day Nike Women Shox NZ On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-nz-c-134.html sconto UGG Casual Valentine's Day 2015 http://mrdopakistan.org/uggvendita/ugg-casual-c-28.html

louis vuitton outlet

17.12.2014. 04:52
That in fact a fastidious movie mentioned inside this article Biznesa augstskola Turība about how to write a article, therefore i got clear idea from here. louis vuitton outlet http://www.styleandlifestyle.com/trade.php?wholesale-louis-vuitton-bags-c96.html

Nike Max Direct Noël Pas Cher

08.12.2014. 23:12
Biznesa augstskola Turība Nike Max Direct Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/--nike-max-direct-c-6.html LV Homme Pas Cher France http://giralua.com/sacspaschers/homme-pas-cher--c-22.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 2014 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-max-2014-c-252.html Mocassins LV Pas Cher http://solteclabs.com/sacspaschers/mocassins-pas-cher--c-30.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Zoom Lebron Solider VII 7 Mens Shoes Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-zoom-lebron-solider-vii-7-mens-shoes-c-383.html Nike Free 6.0 Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-free-6.0-femme-c-357.html Nike Air Max Thea Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/black-friday-nike-air-max-thea-c-444.html Christmas 2014 Nike Men Airmax 2009 Shox R4 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-airmax-2009-shox-r4-c-143.html

Ugg Scuffette II Slippers 2014

28.11.2014. 22:49
Wow, fastidious Biznesa augstskola Turība Thanks keep it up. Ugg Scuffette II Slippers 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-scuffette-ii-slippers-2014-c-37.html

cheap 2011 Adidas New Style Shoes

03.11.2014. 12:28
Awesome! Its truly awesome Biznesa augstskola Turība , I have got much clear idea about from this article. cheap 2011 Adidas New Style Shoes http://oddtale.com/adidas/2011-adidas-new-style-shoes-c-213.html

Nodarbību saraksts