Aktualitātes>Izsludināta pieteikšanās otrai mentoringa programmai

Izsludināta pieteikšanās otrai mentoringa programmai (0)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir sākusi pieteikšanos otrai šī gada bezmaksas mentoringa programmai, kurā topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

Šī gada 8. jūlijā plkst. 16.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā, notiks informatīvs seminārs, kura laikā interesenti tiks iepazīstināti ar mentoringa programmas plānotajām aktivitātēm un norisi.  Uz informatīvo semināru aicināti pieredzes pārņēmēji – topošie un jaunie uzņēmēji, kā arī mentori – pieredzējušie uzņēmēji.

Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja dzirdēt iepriekšējo mentoringa dalībnieku pieredzes stāstus, aktuālo informāciju, kā arī iepazīties ar iespējamiem mentoriem un pieredzes pārņēmējiem.

LIAA mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un individuāli pielāgotus mentoringa pakalpojumus jaunajiem uzņēmējdarbības uzsācējiem. Pieredzējušie uzņēmēji šajā programmā kļūs par mentoriem jaunajiem uzņēmējiem, tādējādi nodrošinot, ka abas puses iegūst ko jaunu: mentoriem būs iespēja dalīties savā pieredzē, savukārt pieredzes pārņēmējiem būs iespēja pilnveidoties pašiem un attīstīt savu uzņēmumu.

Dalībai mentoringa programmā var pieteikties:

  • pieredzes pārņēmēji - jaunie uzņēmēji (uzņēmums nav vecāks par 5 gadiem), aizpildot pieredzes pārņēmēja pieteikumu
  • mentori - pieredzējušie uzņēmēji (ne mazāk kā 5 gadu pieredze uzņēmējdarbībā), aizpildot mentora pieteikumu

Programmai interesenti aicināti pieteikties līdz 20. jūlijam, aizpildot elektronisko pieteikumu www.fb.com/MentoringaProgramma vai www.turiba.lv.

 

2014. gadā tiek realizētas divas mentoringa programmas, kas norisināsies līdz oktobrim. Pirmajās mentoringa programmas dalībnieki kopš maija strādā kopā ar saviem mentoriem, bet otrā mentoringa programma tiks atklāta 30. jūlijā.  

Mentoringa programma tiek īstenota LIAA realizētās „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

10.07.2014

Nodarbību saraksts