Aktualitātes>Izsludina pieteikšanos „Ātrajam randiņam” ar bankas ekspertiem

Izsludina pieteikšanos „Ātrajam randiņam” ar bankas ekspertiem (2)

Nordea aicina studentus un vidusskolas vecāko klašu skolēnus pieteikties „Ātrajam randiņam” ar dažādu bankas profesiju pārstāvjiem un nozaru speciālistiem. Šī būs jau sestā reize, kad bankas eksperti klātienē tiksies ar studentiem, lai iepazīstinātu ar sava darba specifiku un sniegtu padziļinātu priekšstatu par darbu bankā. „Ātrais randiņš” notiks 16. aprīlī no pulksten 13.00 līdz 16.00 „Nordea mājā”, K. Valdemāra ielā 62. Pieteikšanās līdz 15. aprīlim  Nordea mājas lapā: www.nordea.lv/speeddating

Nordea bankas Personāla vadības departamenta vadītāja Indra Rozenberga: „Paši studenti šo iespēju vērtē atzinīgi. Tikšanās klātienē - tā ir unikāla iespēja neformālā atmosfērā tikties ar nozaru speciālistiem un gūt padziļinātu priekšstatu par savas izvēlētās nākotnes profesijas specifiku. Priecē, ka interese arvien pieaug – līdz šim ar ekspertiem tikušies aptuveni 100 lielāko Latvijas augstskolu un skolu audzēkņi. Liela atsaucība no studentiem ir arī Nordea prakses programmai, tādēļ plānots, ka pasākuma dalībnieki „Ātrā randiņa” noslēgumā kā pirmie klātienē uzzinās par aktuālajām prakses vakancēm bankā.”

„Ātrajā randiņā” studenti tiksies ar desmit dažādu bankas struktūrvienību ekspertiem:

  • Indra Rozenberga, Personāla vadības departamenta vadītāja
  • Rihards Bergs, Klientu vadītājs Lielo uzņēmumu departamentā
  • Kaspars Dreimanis, Kredītu analīzes daļas vadītājs
  • Inese Salmiņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste
  • Agita Ārmane, Parādu administrēšanas nodaļas vadītājs
  • Indra Jakobsone, Uzņēmumu apkalpošanas speciālists
  • Viesturs Buivids, Saimniecības un iepirkumu daļas vadītājs
  • Jekaterina Danenberga, Mācību un attīstības speciālists
  • Sanita Kindzule, Klientu apkalpošanas speciālists (Kontaktu centrs)
  • Poļina Azarjana, Apstrādes speciālists Aizdevumu administrēšanas nodaļā

 

Par Nordea „Ātro randiņu”

Vienā „Ātrā randiņa” reizē atlases kārtībā piedalās līdz pat 40 studentiem un vidusskolēniem. Ierodoties bankā, studenti tiek sadalīti mazākās grupās, kurām pēc rotēšanas principa tiek atvēlētas 5 – 7 minūtes sarunai ar kādu konkrētas bankas nozares speciālistu. Kopā vienā šādā reizē tiek piedāvātas tikšanās ar 10 bankas pārstāvjiem.

Pieteikšanās un vairāk informācijas www.nordea.lv/speeddating

Papildu informācijai:

Inese Salmiņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5434, mob.: 29 294 277, inese.salmina@nordea.com

08.04.2013

Komentāri

ebookreviews

21.10.2015. 15:22
It should be noted that whilst ordering papers for sale at paper writing service, you can get unkind attitude. In case you feel that the bureau is trying to cheat you, don't buy term paper from it.

ebookreviews

21.10.2015. 15:04
It should be noted that whilst ordering papers for sale at paper writing service, you can get unkind attitude. In case you feel that the bureau is trying to cheat you, don't buy term paper from it.

Nodarbību saraksts