Aktualitātes>Izmanto inovatīvo Foto Stendu Turības teritorijā!

Izmanto inovatīvo Foto Stendu Turības teritorijā! (0)

Turības teritorijā tagad ir iespējams izmantot inovatīvu Foto Stendu, lai uzņemtu lielisku fotogrāfiju kopā ar saviem kursabiedriem, kolēģiem vai paziņām!

No šī gada jūlija studentu un skolas apmeklētāju ērtībai un priekam Turības teritorijā ir uzstādīts Foto Stends, kurš sniedz iespēju uzņemt labāko grupas vai individuālu fotogrāfiju uz Turības fona. Iepazīties ar tā funkcijām un izmantot tā piedāvātas iespējas var ikviens pilnīgi bez maksas!  Foto Stends ir atrodams Turības teritorijā starp galveno auto stāvlaukumu un C korpusu. 

Lai padarītu Foto Stendu pieejamu visiem, fotogrāfijas uzņemšanai iespējams izmantot gan parastās fotokameras, gan profesionālās spoguļkameras, gan viedtālruņus.

Foto Stenda lietošana ir ļoti vienkārša un tā trīs galvenie lietošanas soļi ir šādi:
1) novietojiet Jūsu fotokameru, kā parādīts Foto Stendā izvietotajā lietošanas instrukcijā;
2) uzstādiet nepieciešamos iestatījumus, taimeri grupu vai pašportreta fotogrāfijām;
3) nostājieties pretī foto stendam un smaidiet!

Projekts izstrādāts Tūrisma projektu vadības kursa laikā un tā autores ir Starptautiskā tūrisma fakultātes studentes Egija Reča un Tatjana Krivdenko. Pirmais Foto Stenda prototips tika īstenots, pateicoties Turības atbalstam.

Noteikti nepaej garām! Dodies kopā ar saviem draugiem, paziņām vai viens pats iegūt interesantu fotogrāfiju pie Turības gan ikdienā, gan kādā svarīgā notikumā, piemēram, savā un draugu izlaidumā, iesvētībās vai diplomdarba aizstāvēšanas dienā!

01.08.2013

Nodarbību saraksts