Aktualitātes>Indonēzijas vēstnieks tiekas ar Turības studentiem, lai pārrunātu sadarbību

Indonēzijas vēstnieks tiekas ar Turības studentiem, lai pārrunātu sadarbību (0)

Vakar, 22. janvārī, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes studentes Paula Pajate, Ilaha Hajiyeva un Inna Ostapenko tikās ar Indonēzijas vēstnieku Dewa Made Juniarta Sastrawan un viņa sievu Hanna Satrawan, lai pārrunātu turpmākos soļus plānotā Indonēziešu kulinārijas vakara Latvijā organizēšanā.

Studentes, vēstnieks un viņa sieva devās uz Rīgas Centrāltirgu un blakus esošajiem lielveikaliem „Origo” un „Stockman” noskaidrot Latvijas tirgū pieejamo produktu piedāvājumu klāstu plānotajm Indonēziešu kulinārijas vakaram.

Diena noslēdzās ar kopīgām vakariņām, sarunām un nākotnes ideju ģenerēšanu, kuru laikā Indonēzijas vēstnieks atzina, ka Latvija pēdējo gadu laikā ir strauji virzījusies uz priekšu. „Biju šeit pirms diviem gadiem. Atminos, ka šeit nebija ne puses no tā, kas ir šobrīd. Ievērojami attīstījusies uzņēmējdarbība, mediji un vizuālie noformējumi, par ko patiess prieks! Latvija ir skaista!” uzskata Dewa Made Juniarta Sastrawan.

Studentes saka lielu paldies pasniedzējam Valdim Tilgalim par iespēju iepazīt Indonēzijas kultūru, iegūt jaunus kontaktus un veidot sadarbību, kas sniegs neatsveramu pieredzi.

 

Autore:
Paula Pajate
, Komunikācijas fakultātes 1.kursa studente

23.01.2014

Nodarbību saraksts