Aktualitātes>Iespēja piedalīties AIESEC starptautisko prakšu programmā

Iespēja piedalīties AIESEC starptautisko prakšu programmā (0)

Starptautiskās jauniešu organizācijas AIESEC Rīgas komiteja ir sākusi uzņemšanu starptautisko prakšu programmā, kas sniedz iespēju studentiem un neseniem augstskolu absolventiem piedalīties brīvprātīgā darba un profesionālo prakšu programmā kādā no 124 pasaules valstīm.

Daudzās Latvijas augstskolās janvāris ir studiju prakses laiks. AIESEC sniedz iespēju ziemas mēnešus izmantot lietderīgi un doties apmaiņas programmā, sākot no 2013. gada decembra līdz 2014. gada februārim. Pieteikšanās starptautisko prakšu programmai sākās 18. novembrī un ilgst līdz 6. decembrim. Lai izpētītu plašo piedāvājumu un pieteiktos praksei, ielūkojies organizācijas mājas lapā www.aiesec.lv/prakses.

AIESEC aicina apmeklēt arī informatīvos vakarus, kuros interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par brīvprātīgā darba un profesionālo prakšu iespējām, kā arī rast atbildes uz sevi interesējošajiem jautājumiem. Informatīvie vakari notiks – 2. decembrī plkst. 18.00, Kalnciema ielā 6a (RTU IEVF), 308. auditorijā; 3. decembrī plkst. 13.00, Strēlnieku iela 4k-2 (Rīgas Juridiskā augstskola), W-42 auditorijā (4. stāvs); 4. decembrī plkst. 16.30, Graudu ielā 68 (Biznesa augstskola Turība), C216 auditorijā.

Kā norāda gan brīvprātīgā darba, gan starptautisko prakšu programmu dalībnieki, iegūtā pieredze palīdz gan personīgajai izaugsmei, gan turpmākai karjerai, jo praksē gūtās zināšanas, kā arī brīvprātīgajā darbā apgūtās prasmes un izrādītā iniciatīva, mūsdienās tiek augstu vērtēta darba tirgū.

AIESEC ir pasaulē lielākā jauniešu organizācija, kas aktīvi darbojas jau 65 gadus. Pašlaik organizācija ir pārstāvēta vairāk kā 2400 pasaules universitātēs 124 pasaules valstīs un sniedz jauniešiem iespēju atklāt un īstenot savu potenciālu. Ar AIESEC palīdzību jaunieši var atrast prakses vietas ārzemēs, attīstīt savu līdera potenciālu, paplašināt savu redzesloku, izveidot savu personīgo kontaktu tīklu, izprast savus nākotnes mērķus un potenciālo darbības virzienu.

 

Informācijai:
Rihards Šteins,
AIESEC Latvija,
AIESEC apmaiņas projektu komunikāciju koordinators
E-pasts: rihards.steins1@aiesec.net
Mob. tālr.: +371 28817278

02.12.2013

Nodarbību saraksts