Aktualitātes>Iespēja iegūt četras budžeta vietas studijām Turībā, atbalstot drosmīgu jauniešu idejas

Iespēja iegūt četras budžeta vietas studijām Turībā, atbalstot drosmīgu jauniešu idejas (14)

Laikā no 17. līdz 23. jūnijam interneta lapā www.diena.lv norisināsies Biznesa augstskolas Turība ideju konkursa „20 000 EUR Turības studentam” otrā kārta – publiskais balsojums –,kurā augstskolas studentu veikumu vērtēs plašāks sabiedrības loks. Ikviens varēs iepazīties ar konkursā iesniegtajām idejām un balsot par sev tīkamāko. Balsojumā tiks noteiktas 15 labākās idejas, kas tālāk tiks virzītas uz konkursa noslēdzošo kārtu.

Turība konkursa publiskajā balsojumā piedāvā iespēju iegūt četras budžeta vietas studijām visiem tiem, kuri atbalstīs drosmīgo jauniešu idejas. Ikviens www.diena.lv apmeklētājs varēs piedalīties studentu ideju atbalstītājiem veltītajā Ideju papildinājumu konkursā un sacensties par iespēju iegūt budžeta vietu 1. studiju gadam vienā no bakalaura studiju programmām Biznesa augstskolā Turība.

Lai cīnītos par budžeta vietu, dalībniekam publiskā balsojuma laikā jāizvēlas ne vairāk kā trīs viņaprāt labākās konkursa „EUR 20 000 Turības studentam’’ otrajā kārtā izvirzītās idejas un jāiesniedz ideju atvasinājums tekstuālā veidā latviešu valodā www.diena.lv.

Iegūstot žūrijas augstāko vērtējumu, četri uzvarētāji varēs izvēlēties, kuru studiju programmu 2014./2015. studiju gadā studēt bez maksas. Plašāka informācija par dalības nosacījumiem NOLIKUMĀ.

Jau ziņots, ka š. g. maijā norisinājās Biznesa augstskolas Turība ideju konkursa „20 000 EUR Turības studentam” pirmā kārta, kuras laikā augstskolas studenti iesniedza savas idejas, lai cīnītos par iespēju savā īpašumā iegūt EUR 20 000. Konkursa nākamajā kārtā – publiskajā balsojumā – izvirzīti 29 Turības studenti, kuriem jāsacenšas par plašākas sabiedrības atbalstu un iespēju savu ideju prezentēt konkursa trešajā kārtā - finālā.

Biznesa augstskola Turība 2013./2014. studiju gada sākumā izsludināja ideju konkursu „20 000 EUR Turības studentam”. Konkursā tika aicināts piedalīties ikviens 2013./2014. studiju gada students, kurš vēlas savā īpašumā iegūt 20 000 EUR sava sapņa piepildīšanai, secīgi apguvis noteiktu studiju programmu un izpildījis līguma par izglītības iegūšanu nosacījumus.

Studenti varēja iesniegt dažāda veida idejas un izaicinājumus – ģimenes kafejnīcas atvēršanu vai pasaulē slavenas viesnīcu ķēdes viesnīcas vadīšanu, labdarības akcijas organizēšanu vai pasaules apceļošanu –, ko veiksmes gadījumā ar iegūto starta kapitālu būs iespējams realizēt. 

Naudas balvu konkursā saņems viens augstskolas students, kura idejas prezentācija tiks atzīta kā labākā. Konkursa fināls notiks 2014. gada 2. jūlijā Biznesa augstskolā Turība.

Lai studenti iedvesmotos no sabiedrībā zināmiem profesionāļiem, gūtu jaunas zināšanas un prasmes un labāk sagatavotos dalībai konkursā „20 000 EUR Turības studentam”, līdz pat 2014. gada maijam tika rīkotas nozaru pārstāvju un spilgtu personību vieslekcijas. Vieslekciju laikā augstskolas studenti guva lietderīgus padomus par tēmām, kā radošu ideju ģenerēšana, video veidošanas pamatprincipi, prezentācijas sagatavošana, oratora māksla un pārdošanas prasmes.

Kā skaidro Turības akcionārs un Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, augstskola joprojām saglabā nostāju, ka Latvijas sabiedrībā nepieciešami ambiciozi cilvēki un jāveido vide, kur ikviens var gūt atbalstu savām idejām. „Izmantojot mūsu resursus, sniedzam iespēju augstskolas studentiem piedalīties konkursā ar garantēto naudas balvu 20 000 eiro savas idejas īstenošanai. Ar šo soli mēs vēlamies provocēt jauniešus būt drosmīgākiem un parādīt, ka ikvienam ir reāla iespēja savus sapņus īstenot!” tā A. Rostovskis.

Plašāka informācija par ideju konkursu atrodama augstskolas mājas lapas sadaļā 20 000 EUR Turības studentam.

19.06.2014

Nodarbību saraksts