Aktualitātes>Garage48 Ventspils pasākums uzņem apgriezienus. Iespēja studentiem!

Garage48 Ventspils pasākums uzņem apgriezienus. Iespēja studentiem! (0)

Līdz Baltijas valstīs populārā uzņēmējdarbības veicināšanas pasākuma Garage48 norisei Ventspilī ir atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis (10.-12. maijs), un pasākums sāk uzņemt apgriezienus. Jau martā pasākumam reģistrējās pirmie dalībnieki un to skaits mērķtiecīgi pieaug. Sagaidāms, ka pasākuma norises laikā būs līdz pat 100 dalībniekiem. Ja tu vēlies piedalīties pasākumā, bet neesi vēl pieteicies, tad nekavējies un reģistrējies šeit.

 

Seko Garage48 Ventspils pasākuma aktualitātēm:

www.garage48.org/ventspils

www.facebook.com/Garage48 un @Garage48.

 

Prieku sagādā un iedrošina Garage48 pasākuma nesenā veiksmīgā norise Tallinā (2013.gada 22. - 24.marts), kura fokuss bija mūzikas un izklaides industrija. Pasākumā piedalījās 80 dalībnieki, no kuriem 70% tajā bija pirmo reizi. Garage48 Tallinn Music pirmajā vakarā 28 dalībnieki prezentēja sava produkta/ pakalpojuma ideju, no kuriem 11 pēc tam arī izdevās izveidot savas komandas - vidēji komandā darbojās 7-8 cilvēki.

Pasākumā uzvarēja komanda, kas izstrādāja produktu Theater Jockey, kas ir aplikācija ipad iekārtām, ar kuras palīdzību var automatizēt dziesmu un skaņu efektu scenārijus teātru izrāžu, deju u.c. priekšnesumu laikā. Faktiski aplikācija aizvietos nepieciešamību pēc skaņu inženieriem teātros. Savukārt, skatītāju simpātiju ieguva aplikācija DrawMusic, ar kuras palīdzībubērni var mācīties ciparus un zīmēt, vienlaicīgi radot mūziku.

Microsoftsavu īpašo balvu piešķīra produktam Colto Ladder Race, kas ir vārdu un mūzikas apguves spēle bērniem līdz 9 gadu vecumam un lietojama uz Windows iekārtām. Skaties sīkāku informāciju par Tallinas pasākumu www.garage48.org/tallinn.

Pastāv mīts, ka Garage48 ir domāts tikai IT cilvēkiem. Patiesībā, lai veiksmīgi attīstītu produktu/ pakalpojumu, komandā ir vajadzīgi vismaz pa vienam šādam speciālistam: idejas autors, projektu vadītājs/ stratēģis, mārketinga speciālists, dizainers un, protams, programmētāji, un galvenais jābūt vēlmei iesaistīties procesā. Garage48 Tallinn Music uzvarētāju komanda ir spilgts piemērs tam, ka idejas autors nemaz nebija IT speciālists, bet cilvēks no teātra aprindām ar ideju kā automatizēt dziesmu un skaņu efektu scenārijus, izmantojot aplikāciju.

Šī gada 10. un 11. aprīlī Garage48 organizācijas pārstāvji un viena no iepriekšējo pasākumu veiksmīgajām komandām viesosies Ventspils Augstskolā un Liepājas Universitātē, kur studentiem, biznesa inkubatoru uzņēmumiem un citiem interesentiem būs iespējams uzzināt detalizētu informāciju par pasākumu un gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Savukārt, Rīgā plašāk par pasākumu būs iespējams uzzināt Tech Hub Riga ikmēneša saietā 11. aprīlī plkst. 19.00, Citadeles ielā 12, Rīgā.

 

Detalizēta informācija:

Garage 48 mājas lapā
www.garage48.org/ventspils  

VATP Biznesa inkubators
Tālr.: 636 29661
E-pasts: bi@vatp.lv
www.vatp.lv

05.04.2013

Komentāri

Nodarbību saraksts