Aktualitātes>exGUSTAVO koncertprogramma „Noslēguma Ballīte” Studentu Paradīzē 2013

exGUSTAVO koncertprogramma „Noslēguma Ballīte” Studentu Paradīzē 2013 (0)

Mākslinieks ARSTARULSMIRUS, kas agrāk bija pazīstams kā GUSTAVO, pēc divu gadu pārtraukuma  uzstāsies 27. septembrī Arēnā Rīga Baltijā grandiozākajos studiju atklāšanas svētkos Studentu Paradīze ar koncertprogrammu “Noslēguma ballīte”. Svētki norisinās ar Swedbank jauniešu kartes OPEN atbalstu.

ARSTARULSMIRUS (exGUSTAVO) ir mūzikas un vārdu autors, izpildītājs, mūzikas producents, kurš darbojas jau no 90. gadiem. Citāti no GUSTAVO dziesmām tautā jau sen ceļo kā teicieni, caurvīdami mūsu sarunvalodu. Uz uzvarām pār sevi, jauniem sasniegumiem, ticību savām spējām Gustavo dziesmas ir iedvesmojušas tūkstošiem cilvēku.

Mākslinieks ARSTARULSMIRUS informē: „Lai nosvinētu svarīga etapa beigas un jauna sākumu ne tikai manā, bet arī Latvijas mūzikas dzīvē, Studentu Paradīzes 2013 ietvaros uzstāšos ar koncertprogrammu “Noslēguma ballīte”. Šīs uzstāšanās laikā klātienē pavēstīšu par savas radošās darbības izmaiņu cēloņiem un tālākiem mērķiem. Uz tikšanos!”

Studentu Paradīzē  uzstāsies arī GACHO, „Bedwetters” (EST), „Astro’n'out”, Bermudu Divstūris, Miks Dukurs & Fakts, DJ Toms Grēviņš, DJ Gustavito, DJ Ai-Va, DJ RAPA, DJ Me & My Monkey (DE), DJ Get Dizzy, DJ Droydi (BRA) un daudzi citi mākslinieki.

Biznesa augstskolas Turība studentiem biļetes ir bez maksas, draugu biļete tikai Ls 4.00.

Studentu Paradīzi 2013 atbalsta: Swedbank jauniešu karte OPEN, LIVE RĪGA, Tuborg, Arēna Rīga, AVON, Jagermeister, Red Bull, Latvenergo, mūzikas klubs „Jelgavas Krekli”, Ādažu Čipsi, i/c Olimpia, Agrafe, Dirol, klubs „Just”, Fantasy Park, LGK atrakcijas, Maritim Park Hotel Riga, Adrenaline Tan, Psaiho.lv. Informatīvie atbalstītāji: Draugiem.lv, Inbox.lv, JCDecoux, Kino Citadele, SpinFM, uzziņu dienests 1188, Delfi.lv, FHM, ISIC, Cosmopolitan, Narvesen, radio Runā Skaļāk,  KasNotiek.lv.

Vairāk informācijas Studentu Paradīzes 2013 mājas lapāhttp://www.studentuparadize.lv

Studenti dažādi – Paradīze viena!

24.09.2013

Nodarbību saraksts