Aktualitātes>Dinamiskās domas darbnīcā studenti tiksies ar sabiedrisko attiecību profesionāli numur viens Eiropā

Dinamiskās domas darbnīcā studenti tiksies ar sabiedrisko attiecību profesionāli numur viens Eiropā (1)

No šī gada 31. maija līdz 2. jūnijam Daudzeses pamatskolā vienuviet pulcēsies sabiedrisko attiecību, komunikācijas, sociālo zinātņu, reklāmas un mārketinga nozaru praktiķi, profesionāļi, studenti un interesenti, lai kopīgi pavadītu trīs interesantas, radošas un zināšanu bagātas dienas „Dinamiskās domas darbnīcā”.

Šogad pieredzē ar topošajiem speciālistiem dalīsies sabiedrisko attiecību profesionālis numur viens Eiropā – Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas (International Public Relations Association) prezidents, "Open Agency France" dibinātājs un izpilddirektors Kristofs Žinestī (Christophe Ginisty).

Šī gada īpašie viesi būs arī grāmatas Public relations: strategies and tactics autors Deniss Vilkokss (Dennis L. Wilcox), Hāgas Universitātes (The Hague University of Applied Sciences) Starptautiskās komunikācijas vadības programmas vadītājs Lens Midelbīks (Len Middelbeek).

Dinamiskās domas darbnīcā viesosies arī pašmāju vieslektori. Ar savām zināšanām par Sabiedrisko attiecību kampaņu realizēšanu dalīsies McCaan Consulting vadītājs Arnis Marcinkevičs, "Hill+Knowlton Strategies"  valdes priekšsēdētājs Ralfs Vīlands pastāstīs par sekmīgas stratēģijas izveidi. Aktieris Jānis Skutelis stāstīs par to, kā labs joks var atraisīt cilvēkus, savukārt diriģents un kora „Balsis” dibinātājs Ints Teterovskis sniegs zināšanas par skaņu spēli, kuras pēc tam arī studentiem būs jāpielieto praksē. Izdevniecības „Dienas Žurnāli” galvenā redaktore un direktore Inga Gorbunova stāstīs studentiem par to, kas jādara, lai tevi sadzirdētu. Ivars Zviedris, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes loceklis un filmas „Dokumentālists” režisors, dalīsies zināšanās par laika konservēšanu digitālajā vidē. Izaugsmes treneris Andžejs Reiters pastāstīs, kāds ir veiksmīgas dienas noslēpums. Turpretī SIA „Outdoor Latvia” mācību vadītājs un sertificēts DiSC treneris Aldis Zauls pierādīs visiem, ka spēks ir komandā.

Otrajā dienā studentiem būs uzdevums izveidot sabiedrisko attiecību kampaņu tādiem uzņēmumiem kā „Labs kino”, „Četri Balti Krekli”, „Latvijas Mobilais Telefons”, „Lottand” un „Fazer”. Viņiem savas spējas būs jāpierāda pārstāvjiem no neatkarīgas profesionāļu apvienības „Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem”.

Plašāka informācija atrodama Dinamiskās domas darbnīcas mājas lapā www.dddarbnica.lv.

„Dinamiskās domas darbnīca” notiek jau astoto reizi un to organizē Biznesa augstskolas Turība studenti sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Kultūras akadēmijas, Alberta koledžas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Latvijas Universitātes, Vidzemes Augstskolas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas, Baltijas Starptautiskās akadēmijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes studentiem.

29.05.2013

Nodarbību saraksts