Aktualitātes>Demola Latvia projekti gaida studentu pieteikumus līdz 16. martam!

Demola Latvia projekti gaida studentu pieteikumus līdz 16. martam! (0)

No 10. marta līdz 16. martam inovāciju platforma Demola Latvia izsludina pieteikšanos augstākās izglītības iestāžu studentiem pavasara inovāciju semestrim, kura laikā dalībniekiem būs iespēja iegūt inovāciju projektu pieredzi, kā arī iespēju strādāt ar reāliem biznesa projektiem.

Pavasara semestrī, kas ilgs no 25. marta līdz 30. jūnijam, studentu komandas strādās ar astoņiem dažādiem projektiem, ko Demolai piedāvāja gan atpazīstami Latvijas ražošanas un IT uzņēmumi, gan entuziastiski start-up, gan valsts organizācija.

Projektos aicināti pieteikties jebkura līmeņa biznesa un vadības, IT, mākslas, komunikācijas, inženierzinātņu un citu virzienu studenti. Semestra laikā komandām ir plānots gan individuāls un komandas darbs (vidēji 2-3 stundas nedēļā), gan kopīgi semināri un ideju aizstāvēšana.

Pieteikšanās darbam Demola Latvia pavasara projektos ir atvērta līdz 16. martam, reģistrējoties latvia.demola.net/project

Demola Network ir starptautiska augstākās izglītības iestāžu, studentu un uzņēmēju sadarbības platforma, kas veicina studentu radošu spēju attīstību un inovāciju lomu tautsaimniecībā kopumā. Strādājot ar Demola projektiem, studenti iegūst unikālu praktisku pieredzi, iemaņas un biznesa kontaktus, kā arī iespēju pēc projekta beigām komercializēt izstrādātās idejas. Savukārt uzņēmēju ieguvums ir iespēja iegūt jaunus, radošus risinājumus, kā arī veicināt izpēti un darba attīstību.

Sīkāka informācija par Demola Latvia atrodama platformas mājas lapā www.demola.lvFB: Demola.Latvia vai rakstot uz e-pastu: demola@demola.lv 

10.03.2014

Nodarbību saraksts