Aktualitātes>Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle svin desmitgadi

Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle svin desmitgadi (0)

Piektdien, 26. aprīlī, plkst. 15.00 Talsu Valsts ģimnāzijā, Brīvības ielā 29,  Biznesa augstskolas Turība  Talsu filiāle atzīmēs savu desmit gadu pastāvēšanu. Par godu nozīmīgajai jubilejai tiks rīkots svinīgs pasākums, kur piedalīsies filiāles mācībspēki un sadarbības partneri, kas gādājuši par veiksmīga studiju procesa norisi, kā arī absolventi, ar kuriem sadarbība turpināta arī pēc diplomu iegūšanas, pārejot citā, vēl augstākā līmenī.

„10 gadu slieksnis, ko esam pārvarējuši kopš Turības Talsu filiāles atvēršanas pirmās dienas, ir ļoti nozīmīgs pieturas punkts un notikums ikvienam augstskolas filiāles studiju dzīvē iesaistītajam. Lai atskatītos uz padarīto un visiem pateiktos par rūpēm topošo speciālistu zināšanu bagātināšanā un studiju vides pilnveidošanā, esam vienojušies kopīgai sanākšanai un svētku atzīmēšanai!” stāsta Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Pasākuma gaitā atskatīsies uz 10 gados paveikto, kā arī sniegs ieskatu augstskolas nākotnes plānos. Plānots, ka šajā pasākumā piedalīsies arī Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis un pārstāvji no Talsu novada pašvaldības.

Pirms jubilejas pasākuma Biznesa augstskolas Turība vadība viesosies Talsu novada pašvaldībā un tiksies ar pašvaldības pārstāvjiem, lai pateiktos par līdzšinējo sadarbību un pārrunātu turpmākos sadarbības soļus.

Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle dibināta 2003. gadā un šogad lepojas ar 402 absolventiem. Talsu filiālē var apgūt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes. Augstskolas filiāle darbojas Talsu Valsts ģimnāzijas telpās (Brīvības iela 29) un tās vadītāja Talsos ir Inga Karlberga.

25.04.2013

Nodarbību saraksts